AUNS

Liela rosība mājās. Gribēsies rūpēties par mājiniekiem un saimniecību. Ja dodies lielākā iepirkšanās tūrē, tad uzmanies no nelietderīgiem tēriņiem. Sirdslietās viss, kas notiks, notiks pa īstam. Kaislības saviļņojošas un dinamiskas – vienalga, vai tie būs strīdi vai apkampieni.

VĒRSIS

Sargies no stresa un tīšuprāt neiesaisties strīdos, tāpat arī nemaini norunas un plānus bez ļoti būtiska iemesla, cilvēki nesapratīs. Darbā pamazām palēnām viss ies no rokas. Brīvdienās sēdies auto vai uz divriteņa un dodies aizraujošos piedzīvojumos. Vajag izvēdināt galvu.

DVĪŅI

Dvīņi ir komunikabli un lieliski menedžeri. Pratīsi izveidot kontaktus, sarunāt un nokārtot visdažādākos jautājumus. Tādējādi stiprināsi autoritāti, turklāt pastāv iespējas nopelnīt vairāk. Kādam var aktualizēties ārzemju tēma – lietišķie sakari vai saziņa ar tuviniekiem svešatnē.

VĒZIS

Veiksme lielā mērā atkarīga no garastāvokļa, turies tālāk no situācijām, kas varētu to sabojāt. Taču kopumā pozitīvs laiks. Uzsmaidīsi cilvēkiem, un viņi atbildēs ar to pašu. Kāds varbūt satiks savu sirdsāķīti, kāds esošajās attiecībās sajutīs jaunu romantisku elpu. Darbā esi precīzs, lai neieviešas kļūdas.

LAUVA

Prāts darbosies kā bulta, ātri orientēsies situācijās, izpratīsi citu nodomus un spēsi pieņemt pareizos lēmumus. Darbā iespējamas neskaidras situācijas, un jaunus piedāvājumus izvērtē ļoti rūpīgi. Nedēļas nogalē atpūties, aizbrauc pie dabas vai nesteidzīgi ieturi maltīti kādā āra kafejnīcā.

JAUNAVA

Aktuāla darba tēma. Finansēm šajā periodā nebūs ļoti būtiska nozīme: nopelnīsi tik, cik nepieciešams. Taču var rasties kāds jauns piedāvājums – augstāks un labāk atalgots amats. Ja gatavojies piekrist, tad ievāc informāciju, lai nesanāk, ka no vilka bēgdams, lācim uzskrien.

SVARI

Vasara ir burvīgs laiks mīlestībai, attiecību veidošanai un spodrināšanai. Ja tev ir otrā pusīte, pārsteidz viņu ar romantisku pasākumu. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt aizraujošu tikšanos. Darbā iespējas izcelties, bet jābūt precīzam. It īpaši pārbaudi visu, kas saistās ar dokumentiem.

SKORPIONS

Pārdomu un vērtēšanas laiks. Gribēsi izprast savas izjūtas attiecību tēmā un prātosi, vai to cēloņi nav saistīti ar kādu iepriekšējo pieredzi. Esi atvērtāks un baudi dzīvi, brīvdienas kā radītas romantikai. Mājās gan arī sakrājušies darbi. Pašu nepieciešamāko vari apdarīt, bet lielus pārkārtojumus nesāc.

STRĒLNIEKS

Saplāno darāmo, jo pienākumu netrūks ne mājās, ne darbā. Ja rīkosies haotiski, dienas paies, skrienot kā vāveres ritenī. Darbā daudz pienākumu un mainīgas situācijas, toties labs laiks darīšanām iestādēs. Nokārtosi svarīgus jautājumus. Brīvdienās dodies aizraujošā izbraucienā.

MEŽĀZIS

Peļņa nenāks ātri, toties būs stabila. Kārtīgs darbs un radoša pieeja dos papildu bonusus. Mīlas frontē krāsaini piedzīvojumi un pārsteidzošas, negaidītas situācijas. Ģimenes cilvēkiem jāuzklausa un jāpalīdz ar padomu savām atvasītēm. Brīvdienās ieplāno mājas darbus.

ŪDENSVĪRS

Peļņas jautājumiem vajadzētu pieiet enerģiski un mērķtiecīgi. Iespējams darbs pie jauna projekta vai papildu ienākumi. Esi uzmanīgs ar finanšu saistībām un banku darījumiem. Brīvdienās vislabākais pievērsties sportiskām aktivitātēm. Darbojoties ar tehniku, ievēro instrukcijas.

ZIVIS

Radošais pacēlums un interesantas idejas darbā, tās tiks novērtētas un gūs atzinību. Būsi noskaņots rīkoties enerģiski un virzīties uz mērķi. Sirdslietās par garlaicību nevarēsi sūdzēties, iespējami dažādi pavērsieni un notikumi. Tikai neiesaisties mīlas intrigās un vieglprātīgās dēkās.

​​​​​​​

4.06.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay