AUNS

Daudz jaunu ideju, un lieliskas iespējas izcelties darbā, tikai nekautrējies runāt par atalgojumu. Var gadīties, ka uz tava rēķina kāds vēlas plūkt laurus un palielināt pats savus ienākumus. Brīvdienās vajadzētu vairāk laika veltīt sev, sakārtot domas un uzkrāt spēkus, lai vari doties uz priekšu ar pilnu jaudu.

VĒRSIS

Ikdienas ritms mazliet izjaukts, un nevar saprast, vai vainojami ārējie apstākļi vai pats esi kaut ko darījis aplami. Necīnies ar vējdzirnavām un necenties par katru cenu pierādīt savu taisnību nedz darbā, nedz mājās. Dzīve visu noliks savās vietās. Brīvajā laikā pievērsies sirdslietām – jātiek skaidrībā ar emocijām.

DVĪŅI

Darbā vai biznesā var rasties pēkšņi, no tevis neatkarīgi, šķēršļi un kavēkļi. Tas tracinās, bet mēģini savaldīties. Miers baro, nemiers posta. Lai kā arī iet, viss sakārtosies. Sarežģītās situācijās paļaujies uz mīļotā cilvēka atbalstu. Brīvajiem ļaudīm iespējamas simpātijas un pozitīvas emocijas. Neslēp tās.

VĒZIS

Nepūlies atrisināt situācijas, kuras nemaz nevari ietekmēt. Tas būtu, kā nest ūdeni caurā traukā. Ja darba dienas nemierīgas un pilnas ar stresa situācijām, tad brīvdienās labi atpūties. Prieku sagādās kultūras pasākuma vai kluba apmeklējums, kā arī tikšanās ar draugiem. Sirdslietās pārdomu laiks.

LAUVA

Var nākties diezgan daudz iztērēties par saimnieciskām vajadzībām, un tas mudinās domāt, kā palielināt ienākumus. Ir vērts apsvērt privātā vai ģimenes biznesa iespējas. Sirdslietās romantiskas noskaņas. Kāds var saņemt bildinājumu vai izlemt par kopdzīvi. Pāriem attiecībās jauna dzirkstelīte.

JAUNAVA

Velti laiku savējiem. Ja radiniekiem atdosi savas rūpes, tad arī pretī saņemsi tuvāko cilvēku mīlestību. Un ja uz sirds smagums, tad viņi to sapratīs vislabāk. Profesionālajā jomā situācijas mainīgas. Esi elastīgs un piemērojies apstākļiem, pamanīsi izdevīgas situācijas.

SVARI

Daudz pozitīvisma, daudz mīlestības. Brīvajiem cilvēkiem iespējama iepazīšanās, pāriem attiecībās saviļņojošas emocijas. Protams, arī darba tēma nekur neizpaliks. Čakli jāstrādā un liela atbildība. Ja kaut kas nav pa prātam, mierīgi pasaki savu viedokli, bet strīdos neielaidies. Nav vērts izšķiest spēkus.

SKORPIONS

Jaunas idejas par peļņu. Labāk īstenosies īstermiņa projekti – norunāts, izdarīts un jādodas tālāk. Šo un to aizkavēt var no tevis neatkarīgi apstākļi. Svarīgas darīšanas iestādēs pagaidām atliec, jo ierēdņi runās citā valodā. Brīvdienas sirsnīgā gaisotnē ar ģimeni un mīļoto cilvēku.

STRĒLNIEKS

Darbā nemierīgi un jārēķinās ar emocionālo spriedzi. Centies būt savaldīgs, jo jūtu uzplūdā izteikti vārdi vai pieņemti lēmumi var sagandēt to, kas iepriekš rūpīgi būvēts. Attiecībās svarīgs garīgais kontakts. Sirsnīgās sarunās iespēja atklāties pašam un atklāt partnera personību.

MEŽĀZIS

Tavs prāts, intelekts un enerģija tiks novērtēti, un panākumi garantēti. Čakli rosoties, nāks arī peļņa. Ja tev ir savs bizness, tad domā par tā paplašināšanu. Brīvdienās kopā ar mīļoto cilvēku apmeklē kādu kultūras vai izklaides pasākumu. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās neparastos apstākļos.

ŪDENSVĪRS

Darba lietās var nākties pierādīt savu taisnību cilvēkiem, kas īsti neorientējas situācijā. Izvērtē, cik daudz spēku ir vērts tērēt. Brīvdienās atpūties, dodies pastaigā, apmeklē skaistumsalonu vai frizieri. Garastāvokli uzlabos arī iepirkšanās tūre. Ja esi ar kādu kopā, jāgādā par mieru un saticību mājās.

ZIVIS

Pievērsies attiecību stiprināšanai un harmonijas meklējumiem. Tas attiecas gan uz darba jomu, gan privāto dzīvi. Sirdslietās kaislības. Varbūt īstais cilvēks jau sen ir tavā paziņu lokā, tikai tu neesi viņu uzlūkojis. Izvērtē situācijas un tiec ar visu skaidrībā. Darbā daudz pienākumu, bet arī iespējas labi nopelnīt.

 

4.11.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay