AUNS

Tu vienmēr iestājies par taisnību, bet tomēr nevajag visur jaukties pa vidu. Tādējādi vari iemantot nelabvēļus un sarežģīt situācijas. Jāatrod līdzsvars starp prātu un emocijām. Enerģijas netrūks, taču darījumos ievēro precizitāti. Īpaša uzmanība pievēršama naudas lietām – jāuzmanās no spontāniem tēriņiem.

VĒRSIS

Nav vērts tērēt enerģiju, spēkojoties ar vējdzirnavām. Tavu donkihotismu diez vai kāds novērtēs. Esi mazliet egoists un domā par savām vajadzībām. Šobrīd ir labs laiks karjerai, kontaktu veidošanai, parādījušās iespējas piepildīt senas vēlmes. Ja pašam dzīve būs uz pozitīvas nots, varēsi palīdzēt citiem.

DVĪŅI

Informāciju, kas tev svarīga, pārbaudi divas reizes. Iespējams, ka svarīgas ziņas pie tevis nonāk sagrozītā veidā vai no vienpusēja skatupunkta. Tāpat arī nepaļaujies uz solījumiem. Pat tad, ja tie izskan no draugu mutes. Ja būsi precīzs un vērtējošs, lietišķajās darīšanās veiksme un izdošanās.

VĒZIS

Tuvākajā laikā visdažādākajās dzīves jomās iespējama bremzēšanās un jukas. Nepavisam nenotiks tā, kā esi izplānojis. Esi pacietīgs. Ieceres piepildīsies, ja atradīsi uzticamus sadarbības partnerus. Īpaša uzmanība jāpievērš juridiskām niansēm. Brīvajā laikā daudz darīšanu ar radiniekiem.

LAUVA

Tev patīk būt uzmanības centrā, pārsteigt ar šarmu, paspīdēt ar zināšanām un, protams, gūt augstu novērtējumu profesionālajā jomā. Diemžēl patlaban nav īstais brīdis izrāvienam. Labāk rāmi un godprātīgi rosies ierastajā lauciņā, bet nedēļas nogali velti mājas darbiem un atpūtas aktivitātēm kopā ar ģimeni.

JAUNAVA

Darbs gandrīz vienmēr pirmajā vietā, tas jāpadara godprātīgi un dažkārt pat vairāk, nekā no tevis tiek prasīts. Arī patlaban profesionālās lietas ir ļoti svarīgas, taču sirds viļņojas straujā tango ritmā. Burvīgs laiks mīlestībai un attiecību stiprināšanai. Diezgan grūti būs sadalīt uzmanību starp abām jomām.

SVARI

Nedēļas nogalē vislabāk jutīsies savās mājās, un lēnīga rosīšanās saimniecībā nomierinās. Patlaban apkārt nemierīgi, stress, neparedzamas situācijas. Jaunajā nedēļā darbā vai biznesā tāpat paredzama spriedze, un nāksies risināt sarežģītus jautājumus. Neizlem neko emociju iespaidā.

SKORPIONS

Sirds ilgojas pēc vasaras, atvaļinājuma, ceļojuma… Kaut arī neesi pieradis gaidīt, bet parasti dari visu, lai būtu tas, ko vēlies – šībrīža apstākļi ir stiprāki. Atliek izlīdzēties ar ceļojumu raidījumiem, un cerēt, ka dzīve atkal ieies jēdzīgās sliedēs. Brīvajā laikā daudz pienākumu mājās, rosīsies ar prieku.

STRĒLNIEKS

Kamēr citiem darbā vai biznesā grūti laiki, tev ideju netrūkst. Dažas var būt pavisam trakas, bet arī tās ir vērts apdomāt. Meklē iespējas un darbojies – ar ienākumiem būsi apmierināts. Sirdslietās gan nemierīgs periods, strīdi un mainīgas situācijas. Nepieņem sasteigtus lēmumus un domā, ko saki.

MEŽĀZIS

Ja arī bieži sirdī un prātā domīgas un reizumis arī pesimistiskas noskaņas, patlaban būsi uz enerģijas pieplūduma viļņa. Optimisms un dzīvesprieks. Ar smaidu un šarmu atvērsi durvis uz citu sirdīm, viegli veidosi kontaktus. Lielisks laiks gan privātām, gan darījumu attiecībām.

ŪDENSVĪRS

Saspringts laiks. Daudz kas kaitinās, bet līdzcilvēki brīnīsies: kas noticis ar draudzīgo un pozitīvo cilvēku? Kad “tvaiks” nolaists, ķeries pie lietišķajiem jautājumiem. Labas idejas par peļņu. Nedēļas nogalē nesēdi mājās, var izcelties strīdi. Labāk ar savējiem kaut kur aizbraukt, izvēdināt galvu.

ZIVIS

Darbā vai biznesā turies pie iepriekš nospraustiem plāniem un jau zināmām metodēm, jauniem eksperimentiem šis nav tas labākais laiks. Pārrunas ar sadarbības partneriem risini nesteidzīgi un esi uzmanīgs ar līgumiem. Interesanti notikumi privātajā dzīvē. Nejaušs gadījums var iegriezt krāsainu karuseli.

 

5.02.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay