AUNS

Daudz enerģijas, lai ietu un izdarītu to, ko sen esi plānojis. Lieliskas iespējas karjerā un biznesā, arī iespējas iegūt jaunus darījuma partnerus. Tikai pievērs uzmanību finansēm – vai atalgojums adekvāts paveiktajam. Darba dienas lielā skriešanā, tāpēc brīvdienās mierīgi atpūties.

VĒRSIS

Sajūta tāda, ka elpot kļuvis brīvāk un saule spīd spožāk. Var nākties uzņemties papildu pienākumus, kas saistās ar sabiedrisko darbu vai labdarību. Veiksmīgs laiks arī radošiem pasākumiem – cik un kādā formātā nu šobrīd tas iespējams. Aktīvi rosoties idejas vārdā, neaizmirsti pieskatīt materiālo labumiņu.

DVĪŅI

Brīvdienās dodies nelielā izbraucienā, iepazīstot Latvijas skaistākās vietas. Patiesībā sirds ilgosies pēc tālāka ceļojuma, bet šobrīd ir tā, kā ir. Arī mūsu zemē ir daudz nezināma skaistuma un iespējas paplašināt redzesloku. Profesionālajā jomā labāki rezultāti, ja darbosies ar radošu piesitienu.

VĒZIS

Jaunu izaicinājumu laiks. Interesanti sadarbības piedāvājumi var nākt pavisam negaidot, tostarp saistībā ar ārzemju tēmu. Cilvēki novērtēs tavu veikumu, un tas spārnos jauniem sasniegumiem. Arī privātajā dzīvē iespējamas pārmaiņas. Pirms pieņem būtiskus lēmumus, visu kārtīgi pārdomā.

LAUVA

Nedēļas nogali pavadi kopā ar tuviniekiem. Ja strādāts no mājām, tad visiem vajag izkustēties, bet, ja darba nedēļā katrs gājis savās gaitās, tad jāparosās mājas saimniecībā. Brīvajiem ļaudīm sirdī var iemirdzēties pavasara saulstariņš. Jaunajā nedēļā darbā vai biznesā nemierīgi. Iespējamas situācijas, ko grūti ietekmēt.

JAUNAVA

Jādodas uz priekšu profesionālajā jomā, turklāt jārīkojas ātri, lai kāds cits neapsteidz. Nedēļas nogalē svarīga finanšu tēma – iespējami diezgan lieli izdevumi par saimnieciskām vajadzībām. Pret sirdslietām vajadzētu attiekties atbildīgi – nesteidzini notikumus. Viss būs tā, kā tam jābūt.

SVARI

Pavasarīgas noskaņas un mazliet vieglprātīgs noskaņojums. Būtu labi paņemt nelielu atvaļinājumu, lai sakārtotu domas. Profesionālajā jomā var nākties saskarties ar sīvu konkurenci, iespējamas negaidītas pārmaiņas, kas tev nebūs pa prātam. Jānogaida un jāmeklē jaunas iespējas.

SKORPIONS

Daudzi pienākumi mājās un darbā, tāpēc rūpīgi plāno savu laiku. Palīdzi radiniekiem, bet saimnieciskos darbus tomēr sadaliet visiem mājiniekiem vienlīdzīgi. Darbā vai biznesā var pavērties pavisam jaunas iespējas, tikai pārāk neuzticies partneriem. Viņi var kaut ko izdarīt nepareizi, bet atbildēt nāksies tev.

STRĒLNIEKS

Augsts enerģijas potenciāls un interesantas idejas, tikai jāuzmanās no konfliktiem darbā. Parādi savas diplomāta spējas un nestrīdies ar priekšniecību. Brīvo laiku atvēli sev vai kopā ar mīļoto apdari mājas darbus. Iespējams neliels stress, jo arī nedēļas nogalē ar domām jau būsi jaunā darba cēliena pienākumos.

MEŽĀZIS

Kolēģi labprāt ieklausīsies tavos padomos, un ienākumi vairosies. Tiesa, jāstrādā sviedriem vaigā, bet sūram darbam saldi augļi. Privātajā dzīvē brīžiem jūtas valdīs pār prātu. Var nākt kādi pārdzīvojumi, vēlmes var nesakrist ar iespējām, taču visu ir iespējams vērst par labu.

ŪDENSVĪRS

Darba dienas ritēs dinamiski un saspringti. Ja pacentīsies, tiksi atalgots un novērtēts. Brīvajā laikā atpūties, jo pārslodze var radīt problēmas. Tiesa, privātajā dzīvē pavisam mierīgi nebūs – sirdslietās pārdomu un izvērtēšanas laiks. Iedziļināsies savās sajūtās un gribēsi tikt skaidrībā.

ZIVIS

Atkal jau darba pienākumu pāri pārēm. Ikdienišķās nebūšanas radīs stresu, ko vislabāk noņemt, attālināti baudot kultūras devu: koncertierakstu, labu filmu u.tml. Mājās izvairies no strīdiem, un, ja kāds paceļ balsi, neņem galvā. Brīvdienās atslēgties no problēmām palīdzēs vienkārši saimniecības darbiņi.

 

5.03.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay