AUNS

Rīkojies enerģiski, meklē sadarbības partnerus un iesaisties jaunos projektos. Aktīva darbošanās vainagosies ar panākumiem. Lai jaunajā nedēļā maksimāli varētu pievērsties darba pienākumiem, brīvdienās kārtīgi sakārto mājokli un iegādājies sadzīves preces ilgākam laikam.

VĒRSIS

Gandrīz jebkurai situācijai pieiesi radoši un gūsi kolēģu un draugu atbalstu. Ja pietrūkst kādu zināšanu vai profesionālo iemaņu, ķeries pie mācībām un bruņojies ar pacietību. Jaunas prasmes dosies rokās pamazām. Labs laiks peļņai, bet svarīgās lietās jāpaļaujas tikai uz sevi.

DVĪŅI

Būsi pilns enerģijas un dzīvesprieka, ar to aizrausi un iedvesmosi apkārtējos. Viegli veidosies gan lietišķie, gan privātie kontakti. Vasaras plaukumā gribas izskatīties krāšņāk un košāk, un ir īstais brīdis pārskatīt garderobi, nodot labdarībai lieko un iegādāties ko stilīgu.

VĒZIS

Iespējas izveidot lieliskus biznesa kontaktus, kas attīstās un dod labumu ilgtermiņā. Prāts atvērts jaunām zinībām, bet pašam labas komunikācijas spējas. Ideāls laiks, lai mācītos vai mācītu citus. Brīvdienas pavadi kopā ar savējiem. Ģimene ir tavs stiprais balsts, uz kuru vienmēr vari paļauties.

LAUVA

Būs daudz pienākumu, ideju, veidosies noderīgi lietišķie kontakti, pavērsies jaunas iespējas. Darbā ies diezgan nemierīgi. Var rasties strīdus situācijas, no kurām ieteicams turēties tālāk. Privātajā jomā attiecību veidošanas un stiprināšanas laiks.

JAUNAVA

Koncentrē spēkus darbam, būs iespējas realizēt sen izlolotas ieceres. Ideju un enerģijas netrūks, un darba devējs vai biznesa partneri to novērtēs. Brīvdienās pievērsies mājas darbiem – sarīko ģenerāltīrīšanu vai teritorijas sakopšanu. Ja ir dārzs, tad jāsteidz sēt un stādīt.

SVARI

Veiksme un izdošanās atkarīga no emocijām, tāpēc vēlama pozitīva pieeja arī sarežģītām situācijām. Aktualizēsies izglītības jautājumi. Kaut arī bieži licies, ka zini visu par visiem labāk, šoreiz var izrādīties citādi. Uzklausi kolēģus vai darījumu partnerus un sāc apgūt ko jaunu.

SKORPIONS

Būsi noskaņots aktīvi rīkoties, lai realizētu savus projektus. Var rasties labas iespējas nopelnīt, tikai nedrīkst riskēt. Brīvajiem cilvēkiem dzīve var uzdāvāt negaidītu, interesantu iepazīšanos. Pēc sarežģītā izolēšanās laika brīvdienās vēlams kaut kur aizbraukt, izvēdināt galvu.

STRĒLNIEKS

Darbā var nākt kādas pārmaiņas, kas ļaus izvirzīties un pakāpties pa karjeras kāpnēm. Sargies no stresa un nemainiet norunas bez nopietna pamatojuma. Brīvdienās labprāt sarīkosi ģenerāltīrīšanu vai pieķersies dārza darbiem. Kad rokas strādā, labāk domas raisās.

MEŽĀZIS

Darbā un biznesā nāksies sevi pierādīt, taču ir samērā labas iespējas pavairot ienākumus. Svarīga arī privātā dzīve. Raibi piedzīvojumi ikdienu var sagriezt virpulī. Neļaujies mirkļa emocijām un neiesaisties dēkās. Vēlāk var palikt mieles. Apdomā, ko sirdslietās patiešām vēlies.

ŪDENSVĪRS

Mājas dzīve un mīļo radiņu komforts pirmajā vietā. Nepārspīlē ar rūpēm, jo kāds no mājiniekiem to var uztvert kā iejaukšanos personiskajās lietās. Attiecībā uz peļņu radīsies idejas, par kurām citi brīnās, bet tev izdosies. Laba intuīcija un satikšanās ar īstajiem cilvēkiem.

ZIVIS

Domāsi par dzīves vērtībām un analizēsi situācijas. Būs laba izpratne par cilvēku rīcības motīviem. Darbs prasīs radošu iedvesmu un darbošanos ārpus tradicionāliem “rāmjiem”. Ļauj vaļu fantāzijai! Kaut arī gana daudz pēdējā laikā būts mājās, brīvdienās tomēr gribēsi parosīties savā saimniecībā.

6.06.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay