AUNS

Ja kādi darbi iekavējas un bremzējas, nepūlies, bet atliec uz vēlāku laiku. Enerģiju vajag tērēt tur, kur ir atdeve. Patlaban labs laiks karjerai, jauniem plāniem, privātam biznesam – ir vērts meklēt interesantas iespējas. Ar naudu rīkojies uzmanīgi, it īpaši, ja iepērcies internetā. Virtuālais maciņš ātrāk tukšojas.

VĒRSIS

Neatlaidība ir laba lieta, zināmās devās arī spīts, bet dažkārt jāieklausās padomos. Idejas tev lieliskas, bet skats no malas palīdzēs ieviest dažas korekcijas. Lai arī kādā jomā tu darbojies, ļoti svētīgi būtu tiešsaistes kursi par biznesa un lietišķām tēmām. Dažam var izveidoties ienesīga sadarbība ar ārzemēm.

DVĪŅI

Neliels stress un prāts mazliet nemierīgs. It kā nav iemesla, bet iekšējās sajūtas tādas. Varbūt esi daudz strādājis… Atvēli kādus brīžus sev, jo jāsakārto domas, jāatpūšas. Brīvdienās dari to, ko kāro sirds. Jaunā nedēļa var atnest jaunas vēsmas – kādam labas izaugsmes iespējas darbā un karjerā, kāds varbūt nolems sākt savu biznesu.

VĒZIS

Rāma nedēļas nogale, jo – kurp gan šībrīža situācijā traukties? Vēzim tas būs ļoti pa prātam, jo viņš savā dziļākajā būtībā ir mājas cilvēks. Kāds izmēģinās jaunas receptes, kāds pievērsīsies saimniecības darbiem. Darba nedēļā profesionālajā jomā iespējami apstākļi, kas liek pieņemt radikālus lēmumus, bet viss, kas notiek, notiek uz labu.

LAUVA

Brīvdienās kaut kur aizbrauc, izvēdini galvu, pasporto. Paliekot mājās, iespējami strīdiņi, attiecību skaidrošana vai “matu skaldīšana”. Kam tas vajadzīgs? Dodoties ar mīļoto un savējiem ārpus ierastās vides, sirsnība un jaukas emocijas. Jaunajā nedēļā darbā nemierīgi. Izdari savu darāmo un nekādās peripetijās neiesaisties.

JAUNAVA

Vienalga, vai strādā klātienē vai attālināti, gādā par saticību darbā. Sarunās ar kolēģiem vai darījumu partneriem izvēlies pareizos vārdus un esi iejūtīgs, tad darbi veiksies labāk. Vari ielūkoties darba sludinājumos, iespējams, ieraudzīsi kādu citu interesantu variantu. Svarīgas arī sirdslietas – emocijas būs kā upe palu laikā.

SVARI

Svarus pati dabas māte apveltījusi ar labu gaumi. Liec to lietā, lai brīvdienās izdaiļotu mājokli, atsvaidzinātu interjeru, arī lai pārskatītu garderobi. Jaunajā nedēļā esi uzmanīgs, ja darīšanas ar iestādēm vai bankām. Jāsagatavo argumenti, ar ko pamatot viedokli. Darbā – jo radošāk, jo labāk, ja arī pārstāvi lietišķo jomu.

SKORPIONS

Kaut arī dziļi pelēks rudens, bet Skorpiona dvēselē rozes zied. Ļoti svarīga sirdslietu tēma – pāriem laiks atsvaidzināt attiecības, bet brīvajiem ļaudīm kāda tikšanās var iedegt dzirksti sirdī. Darbā iespējas izpausties radoši, lai arī kādā jomā tu strādā. Jāseko gan līdzi finansēm, kaut kas var nobremzēties.

STRĒLNIEKS

Mūžīgais optimists Strēlnieks ar savu pozitīvismu iedvesmos kolēģus un biznesa partnerus. Veikli sarunāsi, ātri risināsi visdažādākos jautājumus. Citiem šķitīs, ka tev viss padodas viegli, jo viegli. Bet viņi jau neredz, ka daudz kas prasa piepūli. Brīvdienās vislabāk atpūtīsies, rāmi rosoties mājās. Izgulies, palasi.

MEŽĀZIS

Lielisks laiks attiecību spodrināšanai – izdomā ko iedvesmojošu kopā ar mīļoto. Ja esi brīvs, tad varbūt internetā uzrodas kāda simpātija. Tikai uzmanies gan no aizjūras “prinčiem” un “princesēm”, gan “ģenerāļiem”. Daudz taču rakstīts par žuļikiem. Darbā vai biznesā jāmeklē jaunas peļņas iespējas, jāpaplašina darbošanās.

ŪDENSVĪRS

Brīvdienās dodies pie dabas, garā pastaigā vai pagatavo pusdienas dārzā uz grila – atkarībā no iespējām un laika apstākļiem. Vai sarīko draugu tusiņu tiešsaistē. Darbā vai biznesā lieliskas idejas. Apspriedies, atrodi domubiedrus un sāc realizēt. Pēc kāda laika cipars bankas kontā priecēs. Finansiāli veiksmīgs laiks.

ZIVIS

Ja šķiet, ka dienas ieslīgušas rutīnā, tad ierastajā ritmā kaut kas jāmaina. Galvā daudz interesantu ideju. Iespējams, sapratīsi, ka esošais spēles laukums tev par šauru. Lūkojies pēc jaunām iespējām, interesantiem variantiem. Brīvdienās sirsnīga saziņa ar radiem un draugiem attālinātā formātā vai sazvanoties.

 

5.11.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay