AUNS

Zvaigznes ir labvēlīgas jaunu projektu uzsākšanai un karjerai. Strādā pēc labākās sirdsapziņas, un tavs veikums tiks novērtēts! Gadu mijas tēriņus vajadzētu izdoties atpelnīt ar uzviju. Brīvdienās būsi noilgojies pēc draugiem. Komandantstundas nav šķērslis, jo tusiņi tiešsaistē jau kļuvuši par pierastu lietu.

VĒRSIS

Jauns gads nāk ar pārmaiņu vēsmām, un lietu kārtību mīlošo Vērsi tas dara tramīgu. Situācijas lietišķajā un privātajā dzīvē var mainīties no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ. Tajā pašā laikā prātā nāks dažādas radošas idejas, ko ir vērts realizēt. Būs mīļo un tuvo cilvēku izpratne un atbalsts.

DVĪŅI

Sabiedriskajiem, kustīgajiem un jaunu ideju pārpildītajiem Dvīņiem šis laiks nav viegls. Lai uzprišinātu ikdienību, vari sākt mācības tiešsaistē vai ceļot virtuāli. Ikdienas gaitās turies tālāk no tenkām un intrigām. Jo dažkārt vēju dabū tieši tas, kurš pa vidu. Var parādīties jaunas darba iespējas.

VĒZIS

Vajadzēs risināt dažādus lietišķus jautājumus. Sarunas iestādēs vai bankās būs veiksmīgas, un tu panāksi vēlamo rezultātu. Arī darbā vai biznesā gaidāmi panākumi, tikai svarīgās lietās turi grožus savās rokās. Brīvajā laikā rūpes par ģimeni, mājas darbi un neliela vaļošanās, lai uzkrātu spēkus.

LAUVA

Pirmajā vietā savējie, ģimene, mīļotais cilvēks. Nedēļas nogalē būs daudz pienākumu mājas dzīvē. Vēlēsies pārmaiņas ierastajā lietu kārtībā vai arī pārkārtot telpas, kaut ko remontēt un izdaiļot. Nākamajā nedēļā jauni izaicinājumi darba frontē – iespējas, par kurām esi sapņojis.

JAUNAVA

Ir ziemas vidus un laiciņš nelutina, bet tava sirds jau jūt pavasara vēsmas. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt interesantu iepazīšanos. Iespējams, virtuālu. Savukārt pāriem ciešāka satuvināšanās. Darba tēma, kā parasti, aktīva un aktuāla. Jauns gads un jauni kalni gāžami.

SVARI

Apstājies un atskaties uz paveikto, uz to vāveres riteni, kas griezies aizgājušajā gadā. Tagad jāizvērtē prioritātes un jāvelta vairāk laika sev un saviem mīļajiem. Piemērots brīdis, lai veiktu kādus pārkārtojumus mājoklī vai risinātu īpašuma jautājumus. Darbā esi precīzs un uzmanīgs ar dokumentiem.

SKORPIONS

Var gadīties, ka ar sirdi un dvēseli rosoties darbā vai biznesa projektos, esi atstājis novārtā attiecības un mīļoto cilvēku. Par labu nāks romantisks pasākums divvientulībā un sirsnīga izrunāšanās. Brīvajiem ļaudīm jātiek skaidrībā ar savām vēlmēm, un tad ir iespējas satikt burvīgu cilvēku.

STRĒLNIEKS

Darbā vai biznesā neparedzēti pavērsieni. Tev patīk tieša runa, bet tā var kādu aizskart. Pirms ko saki – apdomā. Taču ir lielisks laiks jaunām iespējām, sadarbības veidošanai un peļņas palielināšanai. Kādam lietišķā joma var sasaistīties ar ārzemju tēmu. Paplašini redzesloku, iemācies ko jaunu.

MEŽĀZIS

Vajag visu darīt tā pamatīgi, izrēķinot un ejot soli pa solim. Ļoti svarīga lietišķā joma, darbs, bizness un nākotnes mērķi. Var rasties iespējas pavairot ienākumus un noslēgt izdevīgas vienošanās. Uz ātru peļņu neceri, bet orientējies uz ilgtermiņa pasākumiem. Mājās gādā par saskaņu un nediktē savus noteikumus.

ŪDENSVĪRS

Nedēļas nogalē vajadzēs pievērsties mājas pienākumiem, parūpēties par ģimenes vecākās paaudzes radiniekiem un risināt kādus ar īpašumu saistītus jautājumus. Darbā vai biznesā daudz ideju, jauni plāni, oriģinālas domas… Labi darbosies intuīcija, un tu sapratīsi, kas kuram aiz ādas.

ZIVIS

Domīgs noskaņojums. Prātosi par dzīves vērtībām un vēlmēm. Iespējams, pie tā vainojams dīvainais un satraukuma pilnais aizvadītais gads. Bet – kas bijis, tas pagājis. Tevi gaida jaunas iespējas. Pavisam negaidot dzīve var savest kopā īstajā brīdī ar īstajiem cilvēkiem. Esi modrs.

 

8.01.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay