AUNS

Tikko it kā bija brīvdienas… un atkal jau darba nedēļa galā. Būtu ļoti vēlams pievērsties fiziskām aktivitātēm, doties pārgājienā, izbraucienā pie dabas. Jāsasmeļas spēki jaunam darba cēlienam. Var rasties iespējas iesaistīties ambiciozos projektos – nepalaid garām iespējas nopelnīt.

VĒRSIS

Vēlme darboties – tūlīt un nekavējoties, kas Vērsīšiem nav pārāk raksturīgi. Būs oriģinālas idejas, labi sapratīsies ar cilvēkiem, un atvērsies jaunas durvis. Pārbaudi juridiskās nianses, ja projekti saistās ar ārzemēm. Bet vispār – peļņas laiks. Uzmanies no lieliem tēriņiem par saimnieciskām vajadzībām.

DVĪŅI

Aizvadītā darba nedēļa bija īsa, bet, vienalga, jutīsies nedaudz noguris. Pavadi brīvdienas rāmi, aizbrauc izstaigājies gar jūru vai mežā. Nākamnedēļ profesionālajā jomā vajadzēs pierādīt savu kompetenci. Ja būsi labi sagatavojies, tad viss izdosies lieliski. Nostiprināsi autoritāti.

VĒZIS

Sirds ilgojas pēc viena kārtīga pavasara piknika ar kuplu radu un draugu pulciņu. Šobrīd ir tā, kā ir… Bet ballītes tiešsaistē neviens nevar aizliegt. Jaunajā nedēļā sparīgi ķersies pie darba, mācēsi labi pasniegt idejas un iegūsi jaunus sadarbības partnerus. Lielisks laiks karjerai vai biznesa attīstībai.

LAUVA

Profesionālajā jomā var pavērties jaunas iespējas – galvenais nepalaist garām īsto brīdi. Piedāvājums pēkšņs, negaidīts, un nav laika ilgi prātot. Galarezultātā būsi apmierināts, tikai ar panākumiem pārāk nelielies, jo cilvēki mēdz būt skaudīgi. Brīvdienās atpūties un izbaudi pavasari.

JAUNAVA

Možs prāts, kritiska pieeja un analītiķa spējas ir tavi plusi. Būs vēlme līdz saknei izzināt jautājumus, kas patlaban saviļņo sabiedrību. Meklē informāciju un tu spēsi atsijāt graudus no pelavām. Darbā var nākties pastrīdēties ar kolēģiem vai priekšniecību. Bet dari to ar mēru.

SVARI

Svarīga attiecību tēma. Kaut kas nebūs īsti pa prātam, bet tad ir jārunā. Nepiekāpies tikai mīļā miera labad un neej pret saviem principiem. Sirsnīgs dialogs visu saliks savās vietās. Jaunajā nedēļā darīšanas iestādēs vai bankās – pievērs uzmanību juridiskām niansēm un dokumentiem.

SKORPIONS

Ļoti svarīga vēlme un spēja sadarboties. Vairumā gadījumu tev ir pašam savs viedoklis, bet šoreiz der ieklausīties partneros. Tā veiksies labāk, tu virzīsies pretī jaunām virsotnēm, un panākumi atmaksāsies materiālā izteiksmē. Brīvdienās apdari saimniecības darbus un sakārto mājokli.

STRĒLNIEKS

Profesionālajā jomā jāraujas vaiga sviedros neatkarīgi no tā, vai esi darbinieks vai firmas īpašnieks. Uz ātru peļņu gan neceri, bet orientējies uz stabilu naudas plūsmu ilgtermiņā. Nedēļas nogalē labprāt pievērsīsies saimniecības darbiem mājās: nesteidzīgi un ar prieku kaut ko remontēsi un kārtosi.

MEŽĀZIS

Kur palikusi nopietnība, svarīgās domās sarauktā piere un lietišķā attieksme visās jomās? Laikam sirdī ieskrējis simpātiju saules zaķītis. Burvīgs laiks pavasara romantikai. Darbā vai biznesā viss mierīgi, tikai jābūt precīzam naudas lietās. Pievērs uzmanību, vai samaksāts viss, kas nopelnīts.

ŪDENSVĪRS

Nedēļas nogali pavadīsi aktīvi rosoties saimniecībā, palutināsi savus mīļos, sazināsies ar radiem un draugiem. Darbā mainīgas situācijas, un neliels stress. Neiesaisties, ja citi izskaidrojas un kārto savas attiecības. Var atklāties, ka pietrūkst kādu iemaņu vai zināšanu, tad piesakies attālinātos kursos.

ZIVIS

Brīvdienās prieku sagādās izbrauciens vai pastaiga pa vietām, kur kādreiz ar draugiem rīkoti jautri omulīgi pikniki. Jāpievērš uzmanība privātajai dzīvei. Kādam jāgādā par saskaņu ar otro pusīti, kādam dzīve var uzdāvāt interesantu iepazīšanos. Darbā apspriedes, kurās jāaizstāv savas idejas.

 

9.04.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay