AUNS

Nejauc draudzību un naudas lietas, neaizņemies, neaizdod un neej par galvotāju. Ar finansēm patlaban nedrīkst riskēt – labāk iekrāt, nevis tērēt. Vispār jau gribēsi nopelnīt vairāk, un iespējas būs, tikai nepārstrādājies līdz spēku izsīkumam. Brīvdienas vajadzētu izmantot atpūtai ar pilnu jaudu.

VĒRSIS

Vērienīgi plāni un enerģija. Pienācis laiks pārmaiņām! Paplašini darbošanos un apgūsti vēl nezināmus darba laukus. Privātajā dzīvē būsi noskaņots stabilām attiecībām. Brīvajiem cilvēkiem iespējama interesanta iepazīšanās, un turpinājums atkarīgs no partnera nopietnības.

DVĪŅI

Neizturies pavirši pret darba pienākumiem un neiesaisties intrigās vai strīdos. Svarīgi saglabāt neitrāli lietišķu pozīciju. Tāpat arī privātajā dzīvē nekrāj sevī īgnumu, neapmierinātību vai dusmas, vislabākais – no sirds izrunāties. Nedēļas nogalē sekmīgi saimniecības darbi.

VĒZIS

Lietišķajos jautājumos veiksies lieliski – spēsi pārliecināt pat visnīgrāko ierēdni un panākt sev vēlamo risinājumu. Arī kolēģi un draugi ieklausīsies tavā viedoklī un ieteikumos un atzīs tos par labiem esam. Iespējami priekšlikumi iesaistīties jaunos projektos. Koncentrējies uz svarīgo.

LAUVA

Visvairāk ilgosies pēc stabilitātes un ģimeniska miera. Gādā par saskaņu, saticību un siltu pavardu – tev tas izdodas. Ja esi sirdī brīvs, tad lūkojies pēc nopietna partnera, kuram arī ir svarīgs stabils pamats, nevis īslaicīgi piedzīvojumi. Lietišķajā jomā jāmeklē jaunas peļņas iespējas.

JAUNAVA

Ļoti, ļoti daudz darba. Tikko bija rīts un – skat’, jau vakars klāt. Visas domas aizņems profesionālie pienākumi. Tā kā esi krietns darba rūķis, var gadīties, ka tev uz pleciem vēlas uzkraut vairāk, nekā vajadzētu. Nekautrējies runāt par papildu atalgojumu. Nedēļas nogalē aizbrauc atpūsties pie dabas.

SVARI

Sirdslietas spēlēs nozīmīgu lomu. Iespējams, līdzšinējā attieksmē pret attiecībām kaut kas jāpārvērtē un jāizdara secinājumi. Ja par to domāsi, tad atbildes atnāks. Tas arī būs solis pretī īstai mīlestībai. Profesionālajā jomā iespējami jauni interesanti piedāvājumi.

SKORPIONS

Sirdī uzzibsnīs kaislības, un no tevis staros pievilcība un seksapīls. Par piekrišanu nevarēsi sūdzēties, bet pašam prāts uz mīlas avantūrām nenesīsies. Darbā vai biznesā jābūt apdomīgam. Neuzsāc projektus, kas nav izplānoti līdz vissmalkākajām detaļām.

STRĒLNIEKS

Jaunas pazīšanās izvērtē un katru labu cilvēku tūdaļ neuzskati par draugu. Nevajadzētu paļauties uz citu solījumiem, bet svarīgās lietas pieskatīt pašam. Jātur kārtībā dokumenti, tostarp arī privātie. Brīvdienās kaut kur aizbrauc, lasi, sērfo internetā – vēlams paplašināt redzesloku.

MEŽĀZIS

Būsi noskaņots rūpīgam darbam, un tieši tā arī jārīkojas – soli pa solim, eiro pie eiro… Strauja attīstība un necerēti liela peļņa diez vai atnāks, kaut gan brīnumi dažkārt notiek. Biznesa darījumos labi palīdzēs intuīcija. Uzticies tai! Privātajā dzīvē iespējama spriedze, neiesaisties strīdos.

ŪDENSVĪRS

Radošais pacēlums – ir vērts realizēt pat visdrosmīgākās ieceres. Darbā būsi pirmajās rindās, kas tiks atbilstoši novērtēts. Nedēļas nogalē vēlams pievērsties mājas darbiem – vari remontēt, pārkārtot, uzlabot. Iespējams, vajadzēs risināt ar nekustamo īpašumu saistītus jautājumus.

ZIVIS

Būsi noskaņots nopietnām, stabilām attiecībām, kopīgai saimniekošanai un ģimeniskas gaisotnes radīšanai. Mīļotais cilvēks to novērtēs. Brīvajiem ļaudīm iespējama interesanta iepazīšanās, un tās turpinājums atkarīgs no partnera nolūku nopietnības. Darbā viss ritēs savu gaitu.

12.10.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay