Pirmdien, 20.novembrī, plkst.18 Ventspils Jaunrades nama bērnu un jauniešu kolektīvi vienosies svinīgā Latvijas valsts simtgades svētku koncertā Es esmu Latvija, pavēstīja Jaunrades nama pārstāve Baiba Laua.

Koncertā piedalīsies Jaunrades nama dziedošie un spēlējošie kolektīvi: Skaņskatu mākslas studija, Solo dziedāšanas mācību klase, vokāli instrumentālie ansambļi Maximus, The Waves, Sweet Sixteen, vokālā studija Ķipari un Pipari, Šokolāde, ģitārspēles studija, folkloras kopa Rotaļnieks un teātra studija Savējie.

“Mēs esam maza, bet varena tauta. Arī mazai tautai var būt milzīgs spēks, tikai mums pašiem tam jānotic. Un mēs kā putni Baltijas jūras krastā varam izplest savus spārnus un lidot. Mūsu spēks ir mūsu ticībā, jo tikai ticot sev, mēs varam veidot lielu un spēcīgu valsti. Bet viss sākas no katra paša un tieši tādēļ arī koncerta nosaukums ir Es esmu Latvija, jo Latviju veidojam mēs visi kopā un katrs atsevišķi,” norādīja Laua.

Jaunrades namā ir arī apskatāma arī lietišķo mākslu audzēkņu darbu izstāde. Tematiskajā izstādē ir redzams, ko bērniem nozīmē Latvija un kā viņi to redz savām acīm.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA