Sestdien, 17. aprīlī, tiešraidē no koncertzāles Latvija izskanēs koncertcikla Mūzikas skola skan! pirmais koncerts, kurā uzstāsies Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēknis Andrejs Mārtiņš Grīnbergs, pavēstīja Kurzemes filharmonijas pārstāve Antra Lācberga.

Jaunā pianista priekšnesumu, kā arī koncertzāles flīģeļa skanējumu būs iespējams izbaudīt, ja pieslēgsieties Ventspils Mūzikas vidusskolas sociālo tīklu – Facebook un Youtube –  kontiem. Skaņas translācija tiks organizēta arī Lielajā laukumā, līdz ar to varēs baudīt ikviens interesents.

Koncerta programmā iekļauta Johana Sebastiāna Baha Prelūdija un fūga sol minorā no Labi temperētā klavīra 2. daļas (BWV 885), Ludviga van Bēthovena Septītā sonāte Re mažorā op. 10 nr. 3, Ferenca Lista Transcendentālā etīde nr. 10 fa minorā, Andreja Grīnberga skaņdarbs Trīs jūras prelūdijas un Kloda Debisī Līksmības sala.

Talantīgais 4. kursa students Andrejs Mārtiņš Grīnbergs ir vairāku starptautisku konkursu laureāts, piedalījies festivālos, kā arī meistarklasēs kopā ar Igoru Lazko, Juri Žvikovu, Antuānu Buvī, Džonu Mortensenu, Viljamu Goldšteinu.

Koncerti tiešsaistē izskanēs arī 24. un 30. aprīlī.

17.04.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com