Nākamā gada sākumā Latvijas džeza teātris ar izrādi Pēc pusnakts / After Midnight dosies savā otrajā koncerttūrē pa Latviju, un viens no koncertiem notiks arī Ventspilī, pastāstīja menedžere Daina Bināne.

Muzikālā iestudējuma autori un dalībnieki ir pasaulslavenais latviešu pianists Andrejs Osokins, pianiste un dziedātāja Katrīna Gupalo, horeogrāfe un dejotāja Gabija Bīriņa un sitaminstrumentālists Elvijs Endelis. Izrādes video mākslinieks – Jānis Romanovskis.

Kopš iestudējuma pirmizrādes šī gada 14. februārī koncertzālē Lielais dzintars, tas izskanējis ne tikai Latvijā – Liepājā, Cēsīs, Rīgā, Saldū un Berģos, bet arī Londonā.

Iestudējumā maigas, romantiskas, bet tai pat laikā draiskas, koķetas un izaicinošas būtnes klejojumi savās fantāzijās norit nakts piedzīvojumu, netveramu vīziju un sapņu atmosfērā, skanot Amerikas mūzikas zelta laikmeta kompozīcijām – Kola Portera, Reja Čārlza, Merilinas Monro, Ninas Simones, Džordža Geršvina, Džūlijas Londonas un Ellas Ficdžeraldas dziesmām un melodijām. Izrāde pārsteidz klausītājus ar spilgtiem sižeta un mūzikas pavērsieniem, krāšņu šovu un novatorisku pieeju skatuves mākslai.

Ventspilī tūres koncerts paredzēts 31.janvārī teātra namā Jūras vārti.

Biļetes uz iestudējumu Ventspilī jau ir nopērkamas Biļešu serviss kasēs un internetā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto/Jānis Romanovskis