Oktobrī ar koncertu Cēsīs aizsāksies mūziķa Laura Reinika Latvijas koncerttūre Es domāšu par tevi, kuras laikā sniegs koncertus 12 pilsētās, to vidū ir arī Ventspils.

Pēdējo piecu gadu laikā Reiniks pie savas mūzikas cienītājiem devies vien retu reizi, un koncerttūri vēl īpašāku padarīs dziedātāja labāko dziesmu izlases un nošu grāmatas klajā nākšana. Pats Reiniks atzīstas: “Man ir patīkams satraukums, jo došanās organizētā tūrē mūziķiem vienmēr ir ļoti īpašs notikums. Gribas, lai viss izdodas kā iecerēts, un skatītāji būtu priecīgi par redzēto un dzirdēto koncertā.”

Koncerttūre aizsāksies Cēsīs 14.oktobrī un turpināsies Jelgavā, Ventspilī, Rēzeknē, Ādažos, Alūksnē, Valmierā, Madonā, Liepājā, Jēkabpilī un Preiļos. Koncerts Ventspilī, teātra namā Jūras vārti, notiks 27.oktobrī. Savukārt lielais Rīgas koncerts tiks aizvadīts Kongresu namā 17.novembrī.

“Iedvesmu un spēku koncerttūrei dod apziņa, ka ir jādod un jāatstāj kaut kas vērtīgs saviem cilvēkiem, īpaši, kamēr viņi to gaida. Tuvojas arī Latvijas simtgade. Ir ļoti patīkami apzināties, ka es to ieskandināšu ar tūri, 50 dziesmu nošu grāmatu un labāko dziesmu izlases albumu. Tā būs arī kā mana dāvana mūsu valstij,” stāsta dziedātājs.

Biļetes jau ir nopērkamas Biļešu serviss kasēs un internetā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto