Līgo naktī Reņķa dārzā – teātris un zaļumballe

1437

Līgo vakarā 23.jūnijā līgošana notiks arī Ventspils pilsētas centrā – Reņķa dārzā.

Līgo vakara pasākumi sāksies plkst.20, kad līgotājus ar jautrām dejām un dziesmām no Rūdolfa Blaumaņa lugām iepriecinās Jūrmalas teātra aktieri koncertuzvedumā Mana sirds ir pūra lāde.

Vakara turpinājumā no plkst.22 būs iespēja izdejoties zaļumballē kopā ar Ģirtu Alsteru un grupu Upes jenoti, kā arī DJ Mario.

Jūrmalas teātris šajos Līgo svētkos aicina ikvienu, kas nopietni apņēmies samīlēties un varbūt pat sievu vai vīru atrast, uz lustīgu koncertizrādi Mana sirds ir pūra lāde, kurā katru brīdi, kad vien gribu, nobēdzinu… savu sirdspuķīti. Tiks izdziedātas un izspēlētas dziesmas no Rūdolfa Blaumaņa lugu iestudējumiem. Katram kādu derīgu atziņu sniegs Juris, Emīlija un Trīne no Trīnes grēkiem, varbūt arī Marija un Mārtiņš no Saldenās pudeles, pavisam noteikti Viļņu Jānis no Īsas pamācības mīlēšanā un Antonija, Aleksis, Elīna no Skroderdienām Silmačos.

Lustīgi un kustīgi koncertizrādē līdzdarbosies arī Ventspils vidējās paaudzes deju kolektīvi Kurzeme un Strautuguns, apvienotais vidējās paaudzes un jauniešu deju kolektīvs Liedags, kā arī Ventspils Augstskolas jauniešu deju kolektīvs Strautuguns.