Latvijā iemīļotie skatuves mākslinieki – dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, komponists Jānis Lūsēns un aktieris Mārtiņš Vilsons – kopā radījuši brīnišķīgu svētku programmu visai ģimenei Trīs vīri Ziemassvētkos, ar kuru Adventa laikā apceļos Latviju. Viens no koncertiem – 17.decembrī – notiks arī Ventspils Kultūras centrā, pavēstīja producente Maija Tālberga.

Programmā izskanēs skaistākie Jāņa Lūsēna autordarbi saspēlē ar Zigfrīda Muktupāvela izjusto dziedājumu un vijoles spēli, kā arī Mārtiņa Vilsona runāto Kārļa Skalbes dzeju, pasakām un citu autoru skaistākajiem Ziemassvētku stāstiem. Sarunā ar skatītāju koncerts ļaus nokļūt bērnības zemē, kad dzīve likās kā skaista un droša pasaka, stāsta producente.

“Ir dažādi Ziemassvētku svinēšanas veidi. Esam spēlējuši lielās un pārpildītās koncertzālēs, arī baznīcās, kur dziesmas skan svinīgi un skaisti, bet šoreiz gribējās mūsu klausītājam būt pavisam tuvu klāt. Kā mājās, kad katra skaņa ir kā mīlestības pilns veltījums īpašam cilvēkam,” tā komponists Jānis Lūsēns.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto