Muzikālajā bankā triumfē Prāta vētra un Musiqq

1229

Latvijas Radio aptaujā Muzikālā banka 2016 par aizvadītā gada vērtīgāko dziesmu klausītāju, mūzikas ekspertu un tiešraides telefonbalsojuma kopvērtējumā kļuvusi Prāta Vētras un Musiqq dziesma Debesis iekrita Tevī.

Otrajā vietā ierindojusies Intara Busuļa dziedātā dziesma Miglas rīts, bet trešās vietas ieguvējs ir Dons ar dziesmu Tepat.

Pirmo reizi finālšova vēsturē koncerta laikā notika telefonbalsojums, kam piederēja iespēja par 50% izmainīt otrās kārtas finālbalsojuma rezultātā sarindojušos dziesmu secību. Cīņa izvērtās patiesi spraiga un pirmajā vietā ierindojās, kļūstot par absolūtu līderi visās balsojumu pozīcijās, Prāta Vētras un Musiqq Debesis iekrita Tevī, Dona Tepat un Intara Busuļa Miglas rīts.

Noslēguma ceremonijas šovs Ventspilī jau ierasti notika dinamiski un krāšņi, šoreiz akcentējot kontrastu pasauli. Maijas Jansones veidoto skatuves scenogrāfiju un gaismas meistaru darbu atzinīgi novērtēja kā mūziķi, tā skatītāji, izbaudot gan melnbaltos toņus koncertšova pirmajā, gan spilgto krāsu pasauli otrajā daļā. Jau ierasti konceršovu raksturoja draudzīga gaisotne mūziķu vidū un atsaucīgi skatītāji, kuri godam bija sagatavojušies zibakcijai, ar savu līdzpaņemto atslēgu saišķu skaņām simboliski atslēdzot Muzikālās bankas seifu.