Nedēļas karikatūra: Melomāns un kaimiņi

422

No sarakstes oficiālajā portālā ventspils.lv:

Kā var būt tā, ka kaimiņi dienas laikā un vakaros klausās tik skaļu mūziku, ka to dzird pat 3 stāvus augstāk un zemāk, koplietošanas koridoros un dzīvokļos. Kaimiņi sūta tālāk, bet policija ir bezspēcīga, jo dienas laikā drīkstot muzicēt un trokšņot, cik vien tīk. Pārējie kaimiņi ir vai nu kurli, vai bail iesaistīties problēmas risināšanā. Varbūt pilsētas domei sen būtu laiks pamainīt saistošos noteikumus, lai šādas situācijas nebūtu. Un vajadzības gadījumā pašvaldības policija izbrauktu uz problēmu.

(Ventspilnieks Oskars)

Arī man blakus kaimiņš katru nedēļu ik pa laikam uz 30 minūtēm uzslēdz tādus basus, ka sienas vibrē, bet risinājuma nav, tikai kolektīvais kaimiņu iesniegums attiecīgām iestādēm ar lūgumu veikt pārrunas. Diemžēl nav risinājuma, kā šādus cilvēkus izlikt no dzīvokļa, jo, redz, ir privātīpašums un viņu cilvēktiesības, kā rezultātā dominē visatļautība!

(Ventspilnieks ar niku Decibels)

Mīzēju baram mīzēju problēmas. Nevar bars kaimiņu tikt galā ar vienu ākstu.

(Ventspilnieks ar niku Anticirvis)

Redakcijas piebilde:

Risinājumi mēdz būt civilizēti, vidēji civilizēti un radikāli. Un reizumis gadās ļaudis, kuri saprot tikai ļoti vienkāršus argumentus. Tā teikt, atbilstoši savam uztveres līmenim… Mēs, protams, ne uz ko ļaunu neaicinām…

 

1.10.2021. / Zemgus