AUNS

Sadarbības laiks. Mazliet jānoliek pie malas personīgās ambīcijas: ka visu vari, visu zini! Ja būsi atvērts, iespējami piedāvājumi iesaistīties interesantos projektos un iepazīties ar radošiem cilvēkiem. Daži no viņiem var kļūt arī par tuvākiem draugiem. Brīvdienās jāatpūšas. Sportiskas aktivitātes vai izdejošanās kādā klubiņā ir tas, kas vajadzīgs.

VĒRSIS

Tādas jocīgas dienas. Tu cilvēks visu izdomā, visu izrēķini, bet pēkšņi situācijas mainās, vairs nekas nenotiek pēc plāna un grūti kaut ko ietekmēt. Necīnies ar vējdzirnavām, bet lūkojies kā jaunos apstākļus vari izmantot savā labā. Darbā jaunas iespējas, un ir laiks spert izšķiro soli. Dienu straujajā ritmā neatstāj novārtā sirdslietas.

DVĪŅI

Darbā vai biznesā panākumi atkarīgi no idejām, bet to jau tev nekad netrūkst. Pietiek un vēl pāri paliek. Kolēģus vai partnerus ilgi jāpārliecina nebūs – tiks pieņemts lēmums: rīkoties! Privātajā dzīvē rudenīgi sentimentālas noskaņas. Ja tev ir otrā pusīte, tad jāizbauda mīļi brīži divvientulībā. Ja esi brīvs, tad kāda tikšanās var izrādīties īpaša.

VĒZIS

Brīvdienās Vēzis būs savā elementā un šiverēsies mājas saimniecībā. Jāuzpoš telpas, jāpārskata garderobe, varbūt jāizskrien līkumiņš pa mīļotajām sēņu vietām vai jānovāc kāda rudens raža. Un tad jau arī dažādi ziemas krājumi pagatavojami. Kā gan bez tā? Darbā vai biznesā – palēnām, pamazām. Īpaši kāpumi vai kritumi nav gaidāmi.

LAUVA

Ja tu esi priekšnieks vai rosies biznesa lauciņā, tad dienas ritēs ļoti nemierīgi. Jaunie sadarbības partneri drusku jāpieskata, lai vēlāk nav jālabo viņu kļūdas. Tas mazliet tracinās. Ja esi darbinieka statusā, tad lielisks laiks, lai stiprinātu autoritāti vai pakāptos pa karjeras kāpnēm. Brīvdienās dodies izbraucienā pa skaistajām Latvijas vietām.

JAUNAVA

Nedēļas nogalē jāuzpoš mājoklis, jāizšķiro garderobe, ja privātmāja, tad jāgrābj lapas un jāsakārto āra teritorija. Čaklajai un pedantiskajai Jaunavai patīk perfekta kārtība. Reizumis varbūt pat par daudz perfekta. Darba nedēļā liela uzmanība pievēršama naudas lietām. Var rasties iespējas palielināt ienākumus.

SVARI

Ilgi nešaubies un nesvārsties, jo ir īstais laiks parādīt savas spējas, izklāstīt ieceres un iegūt domubiedrus, kuri vēlas kopā ar tevi mesties jaunos izaicinājumos. Tikai nevajag neko sasteigt, jo tad gan var rasties kļūmes. Patlaban ir tāds periods, kad jābūt precīzam. Svarīgi, lai mīļotais cilvēks atbalsta tavas ieceres.

SKORPIONS

Kaut arī tev piemīt magnētiska pievilcība, šarms un spējas ar smaidu panākt vēlamo rezultātu, šoreiz ar to vien mūs par maz. Sadarbības partnerus nāksies pārliecināt ar loģiskiem un pamatotiem argumentiem. Pienākumi atbildīgi, bet atceries, ka ārpus darba eksistē arī privātā dzīve. Sirds ilgosies pēc romantikas un dvēseles siltuma.

STRĒLNIEKS

Nedēļas nogale kā radīta draugu pasākumam, grila sezonai piemājas dārziņā vai jautram vakaram klubiņā. Sportiski noskaņotajiem cilvēkiem enerģiju sniegs pārgājiens pa dabas takām vai kādas citas kustīgas aktivitātes. Darba nedēļa nāks ar trauksmainām situācijām, bet tu tiksi galā, jo esi pieradis ātri reaģēt. Galvenais – pievērs uzmanību samaksai.

MEŽĀZIS

Vai gan Mežāzim kādreiz darba trūcis? Ja nav, tad – atradīs… Cilvēki tevi uzskata par autoritāti, un, ja arī nav amata titula, tu tāpat esi kā tāds pelēkais kardināls. Patlaban var rasties iespējas iesaistīties projektos, kuri nesīs augļus nākotnē. Privātajā dzīvē gan nemierīgi. Simpātiju dzirkstis un krāsaini piedzīvojumi.

ŪDENSVĪRS

Ko iesākt rudenīgos vakaros? Lasīt, skatīties filmu vai koncertu… vai vienkārši domāt… Prātā var ienākt viss kaut kas. Piemēram, dažādas lieliskas idejas saistībā ar darbu vai biznesu. Jā kāds tās nesaprot, tā ir viņu problēma. Iespējams interesants un izdevīgs sadarbības piedāvājums, bet parēķini – varbūt jāstrādā pašam savā labā.

ZIVIS

Brīvdienās dažādi mājas darbi. Ģenerāltīrīšana un rūpes par saviem mīļajiem. Nemēģini gan diktēt toni un traukties palīgā, ja nelūdz. Pretējā gadījumā kāds to var uztvert kā iejaukšanos viņa privātajā dzīvē. Ja jaunajā darba nedēļā kārtojamas lietišķas darīšanas, tad kārtīgi sagatavojies un pievērs uzmanību dokumentiem.

 

1.10.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay