No ventspilnieka vēstules oficiālajā portālā ventspils.lv:

Labdien! Man ir jautājums Ventspils pašvaldībai – kāpēc tiek pieļauts tāds bardaks, braucot uz molu pie tām garāžām, kur pilns ar servisiem un pilns ar ārā saliktām mašīnām, izskatās pēc šrota, skats ir atbaidošs. Pie tam blakus labiekārtots Dienvidu mols un tūristu vieta. Nevajadzētu pieļaut, ka šāda briesmīga nekārtība tur tiek veidota, un ir visatļautība no garāžu īrnieku puses. Un situācija katru mēnesi paliek arvien trakāka. Ja tie ir privātie, tad nu tur tiešām vajadzētu kādus ierobežojumus, tādu skatu pilsētai nevajag taisīt.

Atbild Ventspils Būvniecības administratīvā inspekcija (BAI):

BAI informē, ka jūsu norādītais nekustamais īpašums Medņu ielā 27, Ventspilī, ir privātīpašums, kurā ēkas tiek izmantotas atbilstoši to paredzētajam lietošanas veidam, proti, darbnīcas un garāžas, savukārt nekustamajā īpašumā esošo teritoriju būvju īpašnieks var izmantot atbilstoši savām vēlmēm, piemēram, transportlīdzekļu novietošanai. BAI brīžos, kad nekustamais īpašums netika atbilstoši uzturēts, nekustamā īpašuma īpašniekam ir uzdevusi veikt teritorijas sakārtošanu, kas vienmēr arī ticis izdarīts. Vienlaikus aicinām jūs ziņot Ventspils pilsētas pašvaldības policijai vai Valsts policijai, ja nekustamajā īpašumā netiek ievēroti sabiedriskās kārtības noteikumi. Pateicamies par ieinteresētību pilsētvides uzturēšanā.

Redakcijas piebilde:

– Godātā dome, esmu konstatējis, ka pie tūristu objekta ir bardaks!

– Godātais ventspilniek, mēs inspekcijā konstatējām, ka nav bardaks. Tur viss ir labākajā kārtībā. Bet paldies, ka padalījāties, dariet tā vēl, ja nav, kur laiku likt, jo mēs tāpat neko nedarīsim…

 

28.05.2021. / Zemgus