AUNS

Saudzē nervus un paliec maliņā, ja kāda situācija tevi neskar tiešā veidā. Iesaistoties svešos strīdos, tu tikai nevajadzīgi iztērēsi enerģiju un saviļņosi emocijas. Pašam ir daudz darāmā. Vajadzētu uzlabot un papildināt profesionālās iemaņas, tāpat arī mājās dažādi pienākumi. Esi apdomīgs naudas tēriņos.

VĒRSIS

Nedēļas nogalē par darbu nedomā, vajag atpūsties. Izbrauciens pie dabas vai pikniks ar grilu ģimenes lokā sagādās prieku. Joki, vieglas sarunas un optimisms. Nākamā nedēļa būs spraiga. Gatavojies jaunām iespējām, kuras nedrīkst palaist garām – šis ir peļņas laiks. Piemērots periods sponsoru un atbalstītāju piesaistei.

DVĪŅI

Jaunas pazīšanās, jauni lietišķie kontakti. Atradīsies uzmanības centrā, un tas tev būs ļoti pa prātam. Kurš gan labāk par Dvīņiem prot sarunāt, sapazīstināt, ievākt un nodot tālāk noderīgu informāciju. Darbā vai biznesā izaugsme. Privātā dzīve paliks otrajā plānā, bet brīvdienās gan vajadzētu samīļot savus mīļos un parūpēties par savējiem.

VĒZIS

Mazliet sapņains, mazliet romantisks, mazliet laisks noskaņojums. Atstāsi labu iespaidu un sapratīsies ar cilvēkiem. Nekāda vaļošanās gan nesanāks, jo darbu gūzma gan sauks pie kārtības. Var nākties risināt sarežģītus lietišķos jautājumus. Paļaujies pats uz saviem spēkiem, un esi apdomīgs naudas lietās.

LAUVA

Darbīgs noskaņojums, rosīsies pats un gribēsi pakomandēt citus. Iespējams, kolēģi vai darījumu partneri nebūs ar to īsti mierā, un var izcelties strīdiņi. Esi gatavs respektēt atšķirīgu viedokli. Brīvdienās vislabāk jutīsies ģimenes lokā, izbaudot sirsnību un saticību.

JAUNAVA

Darba pilnas rokas, un mazāk kā nekļūst, tā nekļūst… Mierini sevi ar domu, ka tava atbildīgā attieksme pret pienākumiem tiks novērtēta. Kādam varbūt pat karjeras piedāvājums. Brīvajā laikā iespēju robežās sazinies un izklaidējies ar draugiem. Divas mājsaimniecības satikties drīkst, un mazi dārza svētki vai pikniks būs tieši laikā.

SVARI

Prāts mazliet nemierīgs, un iekšā tāds kā stresiņš. Taču diez vai tam ir reāls iemesls. Apzinīgi paveiksi darāmo, un priekšniecība vai darījumu partneri būs apmierināti. Brīvajā laikā jāpievēršas privātajai dzīvei. Iespējams, kaut kas risināms ar mīļoto cilvēku. Savukārt brīvajiem ļaudīm jātiek skaidrībā, ko vēlies no attiecībām.

SKORPIONS

Brīvdienās vajadzētu apdarīt saimniecības darbus, pasākt kaut ko kopā ar ģimeni, uzklausīt bērnu ieceres un mīļoto cilvēku. Patīkami notikumi sirdslietās – romantiskas noskaņas un stiprā pleca sajūta līdzās. Jaunajā nedēļā darbā daudz emociju, turklāt kolēģi vai sadarbības partneri var sastrādāt kaut ko, bet tev vēlāk jālabo.

STRĒLNIEKS

Nedēļas nogale ir domāta atpūtai, kaut arī gribas domāt par darbu vai pastrādāt. Vajag izgulēties, paslinkot, pasākt kaut ko kopā ar saviem mīļajiem, lai gūtu pozitīvisma lādiņu. Jaunajā nedēļā darbā vai biznesā ļoti nemierīgi. Būs situācijas, ko nevarēsi ietekmēt, būs situācijas, kas kaitinās.

MEŽĀZIS

Ātri tikai blusas ķer – vēsta sakāmvārds. Pacietīgajam Mežāzim gaidīt nav pārāk grūti, ja zināms, ka vēlāk ienākumi priecēs. Piemērots brīdis, lai iesaistītos ilgtermiņa projektos. Nedēļas nogalē pievērsies saimniecības darbiem – kaut kas jāpārkārto, kaut kas jāsalabo. Nedrīkst aizmirst arī par mīlestības apliecinājumiem otrajai pusītei.

ŪDENSVĪRS

Dažkārt Ūdensvīrus citi nesaprot, jo domas lido strauji un tālu. Ja paredzētas lietišķas sarunas, tad galvenais – balstīties uz faktiem un aprēķiniem. Attiecībā uz peļņu iespējamas interesantas idejas, kuru realizācijai vajadzētu atrast kompanjonus. Mājās jāgādā par saticību, bet brīvdienās vajadzētu aizbraukt kaut kur pie dabas.

ZIVIS

Spēcīgi darbosies intuīcija, un kā ar rentgena staru redzēsi cauri cilvēkiem. Var atklāties kādi slēpti nodomi. Darbā iespējami nelieli strīdi ar kolēģim, galvenokārt tāpēc, lai mudinātu viņus strādāt čaklāk… Toties brīvajā laikā romantiski piedzīvojumi vai omulīga mājās būšana ar mīļoto cilvēku.

 

28.05.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay