Ventspilnieks Roberts Pētersons laidis klajā jaunu singlu Tevis dēļ, kas ir pirmā dziesma, ko mūziķis izdod pēc viņa 2014.gadā klajā nākušā debijas albuma Apturēts laiks. Ar šo dziesmu aizsākts arī darbs pie jauna mini albuma jeb EP.

Jaunās dziesmas melodija mūziķa arhīvā glabājusies jau labu laiku, taču līdz kādam īpašam notikumam tai nebija izdevies piemeklēt piemērotu tekstu. “Kādu dienu gāju cauri saviem demo ierakstiem un, skandinot Tevis dēļ melodiju, māsa jautāja, kas tā par dziesmu. Es atbildēju, ka tā ir tikai ideja, melodijai nav teksta, lai neņem vērā. Māsa, kura tovasar gatavojās kāzām, teica: “Robert, es ļoti gribētu šo dziesmu par savu kāzu valsi!” Un man nebija variantu, dāvanu taču vajadzēja, un dziesma tapa par godu šim notikumam,” tā par dziesmu stāsta Roberts.

Tā kā dziesmu bija nepieciešams ietērpt īpašos vārdos, mūziķis nolēma uzrunāt daudzu dziesmu tekstu autori, dzejnieci, Mārtiņa Freimaņa fonda dibinātāju un visādi citādi radošu personību Maiju Kalniņu. Roberts uzskata, ka tieši viņai varētu izdoties radīt šai melodijai un plānotajam notikumam atbilstošu tekstu.

Pateicoties dziesmas noskaņai un tekstam par kopīgu lidojumu mīlestībā, tā izskanējusi jau vairākās kāzās. Taču Roberts prāto, ka to var attiecināt arī uz citām dzīves situācijām, kuras īstenojušās, pateicoties kādam īpašam cilvēkam vai notikumam, un kuras radījušas saviļņojumu un īpašu sajūtu lidojumu.