Sestdien Piedzīvojumu parkā notiks Olimpiskā centra Ventspils velobrauciens pa parka velotakām. Šis velobrauciens notiks par godu Olimpiskā centra Ventspils 20 gadu jubilejai. Sākums plkst.12, tajā piedalīties aicināts ikviens ventspilnieks.

Velobrauciens notiks pa Piedzīvojumu parka velotakām. Būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko grūtības trasi. Pirmais, visvieglāk veicamais posms, trasē būs iezīmēts zaļā krāsā un tas ir 2 km garš, vidējās grūtības posms būs iezīmēts baltā krāsā un tas ir 3,5 km garš, savukārt pats sarežģītākais trases posms, kas vairāk piemērots velosportistiem, 4 km garš un iezīmēts sarkanā krāsā. Pasākums iecerēts kā kopīga velobraukšana ģimenes un draugu lokā vai individuāli un tās nav domātas kā sacensības. Dalībnieki pēc izvēles varēs veikt vienu vai vairākus apļus. Ņemot vērā smilšaino un kalnaino apvidu, lūdzam dalībniekiem braukt ar kalnu divriteņiem.

Dalībnieki saņems īpašo 20 gadu jubilejas piemiņas nozīmīti, kā arī siltu tēju un uzkodas. Finišā darbosies telts, kurā dalībnieki varēs uzzināt visu informāciju kā ieziemot savu velosipēdu.

Jubilejas pasākumi turpināsies 14.oktobrī ar skriešanas stafeti Olimpiskā centra Ventspils stadionā, kuras ietvaros tiks veikts 50 apļu stafetes skrējiens. 21.oktobrī Olimpiskā centra Ventspils teritorijā notiks ģimeņu orientēšanas diena, bet no 24. līdz 27.oktobrim Olimpiskā centra Ventspils sporta bāzēs notiks atvērto durvju diena Ūdens Piedzīvojumu parkā, basketbola hallē un sporta kompleksā Pārventa. Visos pasākumos dalībniekiem būs iespēja saņemt unikālas jubilejas nozīmītes, kā arī iegūt dažādas pārsteiguma balvas no Olimpiskā centra Ventspils.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils pilsētas Sporta pārvalde