Pārventas bibliotēkā uzstāsies Ornig–Rudzinskis Quartet džeza kvartets

1375

28.martā plkst.19.00 Pārventas bibliotēkā uzstāsies Ornig–Rudzinskis Quartet. Kvarteta sastāvā spēlē trompetists Gerhards Ornigs (Austrija), kontrabasists Edvīns Ozols, saksofonists Toms Rudzinskis un sitaminstrumentālists Andris Buiķis. Koncerts tiek rīkots Ventspils Mūzikas vidusskolas koncertu sērijas Laiks ar džezu ietvaros.

Ventspils Mūzikas vidusskola sadarbībā ar Pārventas Bibliotēku organizē pasākumu ar mērķi iepazīstināt Ventspils jaunatni ar profesionāli veiksmīgiem vienaudžiem, kuri ir guvuši starptautisku pieredzi un atzinību.

Pēc koncerta jaunie mākslinieki rīkos radošo darbnīcu Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņiem un citiem interesentiem.

Pasākuma uzsvars ir uz tiešu saskarsmi un pieredzes apmaiņu. Darbs tet-a-tet meistarklašu nodarbībās un radošā mijiedarbība džema sesijas laikā ir lielā Ventspils Mūzikas vidusskolas motivācija šajā projektā. Savukārt Pārventas bibliotēkas apmeklētāji gūs pieredzi saskarsmē ar veiksmes stāstiem jauniem mūziķiem veidojot profesionālas karjeras Latvijā un ārvalstīs.

Konkrētās tikšanās saturs ir atkarīgs no mūziķu un auditorijas interesēm. Paredzams, ka saruna dabīgā veidā virzīsies no karjeras izglītības pasākumam raksturīgās tematikas uz mūzikas lomas jauniešu dzīvē iztirzāšanu līdz mākslinieku radošo meklējumu atspoguļojumam.