Piedzīvojumu parkā no 30.aprīļa būs atkal pieejamas visas atrakcijas

1516

No sestdienas, 30.aprīļa, Ventspils Piedzīvojumu parks atsāks darboties pilnā apjomā un ik dienas būs atvērts apmeklētājiem.

Piedzīvojumu parkā pieejamas vairāk kā 20 dažādas atrakcijas. Mazākajiem bērniem Piedzīvojumu parkā tiek piedāvātas bampermašīnas, bamperlaivas, bērnu autoskola, batuti ar gumijām, Rotaļu namiņš un bērnu virvju trase Lācēns. Ģimenēm un draugu kompānijām – virvju trase Kaķa taka, peintbola spēle un pagājušajā gadā atjaunotā kameršļūkšanas trase, bet ekstrēmo izjūtu cienītājiem paredzēta katapulta, tramplīnlaiva, Trakais rotors, rodeo bullis, skrejriteņi un kalnu dēļi, bet dabas baudītājiem velotaka, orientēšanās poligons.

Aktīvās atpūtas piedāvājums Piedzīvojumu parkā ir lieliski apvienojams ar dzimšanas dienu vai citu notikumu svinībām. Pasākumiem piedāvājam izmantot Piedzīvojumu parkā esošās piknika vietas vai lielo telti.

Sezonas sākumā, maijā un jūnijā, Piedzīvojumu parka pakalpojumus īpaši iecienījuši skolēni, kas dodas klašu ekskursijās, šai mērķauditorijai ir izstrādāts īpašs piedāvājums.

Šajā gadā Piedzīvojumu parkā plānoti lieli sporta pasākumi. 14.maijā jau tradicionāli ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velobraukšanas sezona. 18. un 19.jūnijā notiks Ventspils Piedzīvojumu parka maratons. 17.jūlijā norisināsies supermotokross. No 29. līdz 31.jūlijam te notiks Ghetto games festivāls. Savukārt 20.augustā notiks Latvijas nūjošanas 7.festivāls.