Piektdien Ventspilī uzstāsies Grana Luisa un Latvian Blues Band

1321
Foto: Publicitātes foto
Foto: Publicitātes foto

Piektdien, 17.februārī, plkst.19 teātra namā Jūras vārti tandēmā ar Latvijas un Eiropas blūza talantiem Latvian Blues Band koncertēs starptautiski pazīstamā blūza un džeza dziedātāja, dziesmu autore un mūzikas producente Grana Luisa.

Jau kopš agras bērnības Grana bijusi cieši saistīta ar mūziku un apveltīta ar patiesu talantu uzrunāt un izklaidēt dažādu klausītāju auditorijas. Granas balss ir daudz dzirdēta nacionālajās un internacionālajās radio stacijās, un dziedātāja ir izdevusi vairākus mūzikas albumus.

Mūzikas kritiķi Granu raksturo kā multitalantīgu dziedātāju, kuras balss iespējas ir piecu oktāvu diapazons. Uz skatuves dziedātāja vienmēr ir ļoti aktīva un komunikabla, katra viņas uzstāšanās ir kā muzikāls šovs.

Latvian Blues Band savas pastāvēšanas laikā koncertējuši Polijā, Horvātijā, Vācijā, Šveicē, Austrijā, Itālijā, Spānijā, Grieķijā, Lietuvā, Igaunijā, Dānijā, Norvēģijā, Holandē, Krievijā, kā arī ASV un Ēģiptē. Piedalījušies lielākajos Eiropas un ASV blūza festivālos Atēnās, Šveicē, Sardīnijā. Vairākas reizes piedalījušies International Blues Challenge Memfisā, ASV.

Latvian Blues Band atzinīgi novērtējuši daudzi blūza eksperti ASV un Eiropā. 2004. gadā leģendārais ģitārists un blūza eksperts Bobs Margolins pasaules vadošajā blūza žurnālā Blues Revue publicēja rakstu par Latvian Blues Band kā Eiropas blūza fenomenu. Īpaši pagodinošs bija uzaicinājums uzstāties Chicago Blues Festival, kur latvieši bija pirmā Eiropā bāzētā grupa festivālā vēsturē.