Ventspils pilsētā populārākais tūristu objekts – Piedzīvojumu parks aicina vasaras mēnešos darbā jauniešus, informē parka administrācija.

Publiskotajā sludinājumā teikts: “Piedzīvojumu parks aicina darbā atsaucīgus, draudzīgus, laipnus un enerģiskus kolēģus, kuri ir motivēti darbam ar cilvēkiem. Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz Piedzīvojumu parka administratora, atrakciju instruktora un virvju trases instruktora amatiem.”

Tāpat aicināti pieteikties skolēni un jaunieši vecumā no 16 līdz 20 gadiem un vasaras praksē darboties par instruktoriem atrakcijās. Šis ir skolēnu nodarbinātības projekts, kas īstenots kopā ar Nodarbinātības valsts aģentūru un Ventspils pilsētas pašvaldību. Tā ir iespēja katram skolēnam vasarā strādāt un par to arī saņemt atalgojumu. Jauniešu izvēlē tiks vērtēta viņu motivācija, attieksme pret darbu un komunikācijas spējas. Pieteikties darbam un skolēnu praksei iespējams līdz 19.aprīlim, aizpildot un iesūtot pieteikuma anketu mājas lapā piedzivojumuparks.lv.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA