Ghetto Games aicina pieteikties brīvprātīgos

1263

Arī šovasar Ventspilī notiks plašais festivāls Ghetto Games, tādēļ pasākuma rīkotāji aicina pieteikties brīvprātīgos, kuri palīdzēs pasākuma organizēšanā un norisē.

Šajā vasarā jauniešiem ir iespēja pieteikties vēl nebijušā projektā Ghetto Games brīvprātīgo vasaras akadēmijā. Vēl joprojām ieinteresētajiem jauniešiem ir iespēja pieteikties. Viss, kas ir jādara, jāraksta uz e-pastu vaivade.dace@gmail.com. Pēc e-pasta saņemšanas, tiks nodota informācija.

Pēc īpašas apmācību programas, kurā iekļauta arī emocionālā inteliģence, jauniešiem būs jāpierāda sevi vairākās kategorijās – tehniskā pasākumu organizēšana, pasākuma atspoguļošana multimediju vidē un futbola, florbola un basketbola turnīru organizēšanā. Spēcīgākajiem tiks uzticēta atbildība starptautisku un lielu pasākumu organizēšanā ar vairākus simtus tūkstošu lielu auditoriju.

Sajust realitātes garšu Ghetto Games brīvprātīgo vasaras akadēmijā varēs jau sestdien, 9.aprīlī, plkst.10.00 Grīziņkalna parkā Rīgā.

Ghetto Games šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī. Zem Ghetto karoga tiek organizēti teju 70 pasākumi sezonā. Tūkstošiem jauniešu ir iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku.