Ventspils čempionāta finālā tiksies Ostas celtnieks un Versija kērlingisti

1269

Svētdien Ventspils Ledus hallē noskaidrosies šā gada pilsētas atklātā čempionāta uzvarētāji kērlingā.

Nupat aizvadītas pusfinālu cīņas, turklāt vienā no pāriem cīņa izvērtās dramatiska un bija nepieciešams papildu ends. Pirmajā spēlē tikās regulārā čempionāta pirmās un otrās vietas ieguvēji – Ostas celtnieks un Ventspils novads, kā arī trešās un ceturtās vietas ieguvēji Versija un Pērles.

Atbilstoši šai izspēles sistēmai, pirmās un otrās vietas spēles uzvarētājs sev uzreiz nodrošināja vietu fināla cīņā par čempiona titulu, bet zaudētājam bija papildus iespēja pusfināla spēlē cīnīties ar trešās un ceturtās vietas dueļa uzvarētāju par otru vietu finālā. Savukārt cīņā par bronzas medaļām 10.aprīlī jātiekas pusfināla spēles zaudētājam un spēles Versija – Pērles zaudētājam. Pēc tāda paša principa tiks noskaidroti finālisti arī otrajā četriniekā.

Pirmajā duelī pārāki ar 6:3 bija Ostas celtnieks spēlētāji. Savukārt Versija un Pērles duelī ar 5:4 pārāka bija Versija. Pamatlaikā pēc septiņiem nospēlētiem endiem beidzās ar neizšķirtu rezultātu, un uzvarētāju nācās noskaidrot ekstraendā, kuru, bez pēdējā akmens tiesībām, labāk izdevās nospēlēt komandai Versijai.

Svētdien plkst.9 finālspēlēs par zeltu cīnīsies Ostas celtnieks un Versija. Par čempionāta bronzas medaļām cīnīsies pagājušās sezonas čempioni – Ventspils novada vīri ar vairākkārtējām Ventspils čempionēm, komandu Pērles.