Skolēnu brīvdienās Digitālais centrs rīko Ideju pavasari skolēniem

1310

Šonedēļ visā Latvijā skolās sācis pavasara brīvlaiks un šajā laikā, lai bērni un jaunieši aizvadītu savas brīvdienas pilnvērtīgāk, Ventspilī pieejamas dažādas iespējas. Piemēram, Digitālais centrs pārējos skolēnus aicina pavasara brīvlaika aktivitātēs iekļaut arī radošu darbošanos ar jaunākajām tehnoloģijām, lietderīgi pavadīt brīvo laiku, iepazīstoties ar jauniem draugiem un radošiem skolotājiem.

Digitālais centrs saņēma daudz labu atsauksmju gan no skolēniem, gan vecākiem par Ziemas IT skolas norisi, tādēļ tradīcija tiek turpināta arī pavasarī, aicinot skolēnus saturīgi pavadīt brīvlaiku un apgūt bagātīgo tehnoloģiju un radošo ideju klāstu, kas ir Digitālā centra rīcībā. Pavasara IT skola Ideju pavasaris notiks brīvlaikā, 14., 15. un 16.martā. Nodarbības ir bezmaksas un notiks Digitālā centra. Nodarbības notiks četrās vecuma grupās, sākot no pirmās līdz 11.klasei.

Jaunākajai grupai paredzēta animācijas filmas veidošana, izmantojot programmu Stop Motion, personalizētu magnētiņu izveide digitālās mājturības nodarbība, trīs dimensiju datoranimācija Minions pavasarī.

Otrai vecuma grupai plānota animācijas filmas veidošana, izmantojot programmu Stop Motion; foto un video triku darbnīca, strādājot ar programmu Addobe Photoshop, digitālās mājturības radošā darbnīca stikla dizaina priekšmeta un personalizēta foto uz koka virsmas izveidē; spēles Pavasara labirints izveide, izmantojot programmu Constructor, sacensības Roboti sporto.

Savukārt trešajai un ceturtajai vecuma grupai paredzēta trīs dimensiju stāsta programmēšana, izmantojot programmu Alice 3, digitālā inženieru darbnīca-elektriskās ķēdes izveide un programmēšana, digitālās mājturības darbnīca stikla dizaina priekšmeta un oriģināla foto silueta veidošanai, foto un video triku darbnīca, darbojoties ar programmu Addobe Photoshop, kā arī sacensības Roboti sporto.

Autors: Ventspilnieks.lv