Veselu nedēļu Ventspils Augstskolas (VeA) Informācijas tehnoloģiju fakultātes elektronikas studiju programmas studentu grupa apmaiņas programmas ietvaros viesojās Hannoveres Tehniskajā augstskolā.

Septembrī VeA profesora Jāņa Harjas vadībā bija ieradusies studentu grupa no Hannoveres Tehniskās augstskolas. Profesors vizītes ietvaros lasīja lekciju kursu par inženierzinātņu starptautiskiem aspektiem, kuru klausījās gan Hannoveres, gan Ventspils studenti.

Vācu studentu grupa vizītes laikā iepazinās ar VeA, apmeklēja Ventspils Starptautisko radioastronomijas centru Irbenē, viesojās tādos Ventspils uzņēmumos kā SIA Ventspils Naftas termināls, SIA Hansamatrix un SIA Bucher Municipal.

VeA studentu grupa oktobrī devās atbildes vizītē uz Hannoveres Tehnisko augstskolu, kur viesojās Mašīnbūves un bioinženierijas fakultātē, kā arī Elektrotehnikas un informācijas tehnoloģiju fakultātes laboratorijās un kur iepazinās ar studentu veiktajiem projektiem. Studenti apmeklēja arī Volkswagen rūpnīcu un tai blakus esošo auto izstāžu kompleksu Autostadt Volfsburgā, kā arī iepazina Hannoveres pilsētu un tās kultūru.

Savstarpēju studentu grupu apmaiņu paredz VeA un Hannoveres Tehniskās Augstskolas noslēgtais sadarbības līgums.

Autors: Ventspilnikes.lv / Foto: VeA