Ventspilī notiks uzņēmējdarbības un līderības nometne

0
465

Nākamajā nedēļā laikā no 5. līdz 10. augustam Ventspilī jau otro reizi norisināsies organizācijas Junior Achievement Latvia praktiskās uzņēmējdarbības un līderības nometne Junior Achievement Unlocked, pulcējot 31 vidusskolēnu no visas Latvijas, tajā skaitā sešus ventspilniekus, pastāstīja Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes pārstāve Ance Putniņa.

Nometne notiks Ventspils Augstskolā un tās laikā izaugsmes treniņos un praktiskās biznesa darbnīcās jaunieši uzlabos savas uzņēmējdarbības spējas un attīstīs biznesa idejas, kuras noslēgumā prezentēs un aizstāvēs žūrijas priekšā. Kopā ar dalībniekiem kā mentori strādās Latvijā pazīstami uzņēmēji un uzņēmumu vadītāji.

Programmā paredzētas dažādas tematiskas nodarbības, apgūstot biznesa ideju ģenerēšanu, biznesa modelēšanu, produktu prototipēšanu, prezentācijas prasmes un citas būtiskas un uzņēmējdarbībā noderīgas prasmes. Tāpat katras dienas noslēgumā paredzētas tikšanās un diskusijas ar sabiedrībā zināmām personībām.

Nometne Junior Achievement Unlocked 2019 norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta Inovāciju motivācijas programma ietvaros un tiek organizēta sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay