Ventspils jauniešiem iespēja piedalīties starptautiskā projektā

1219

Ventspils Jauniešu dome sadarbībā ar Bulgārijas organizāciju Vasil Levski-Gabrovo un Čehijas organizāciju Středisko volného času Déčko izveidojuši projektu, lai neformālā gaisotnē jauniešiem sniegtu zināšanas par komunikācijas iespējām, komandas saliedēšanu, komandas spēlēm, uzstāšanās etiķeti, prezentācijas formām, drošību internetā un vēl daudz ko citu.

Līdz 25.jūlijam Kurzemes jauniešiem vecumā no 16 līdz 24 gadiem, kuri nav piedalījušies līdzīgos projektos, ir grūtības komunicēt ar citiem un uzstāties publikas priekšā, bet zina angļu valodu sarunvalodas līmenī, ir iespēja pieteikties Erasmus+ projektam par komunikācijas pamatiem un prasmēm, jauniešu apmaiņas projektā Communication 101.

Jauniešu apmaiņa norisināsies kempingā Nabīte pie Nabas ezera no 8. līdz 16.augustam.

Projekta mērķis – sniegt iespēju jauniešiem teorētiski un praktiski apgūt komunikācijas un prezentēšanas mākslu, kā arī pārvarēt komunikācijas barjeru, sazinoties ar partnerorganizāciju iesaistītajiem jauniešiem. Palīdzēt jauniešiem celt pašapziņu un vērtību citu vienaudžu acīs. Veicināt jauniešus pielietot apgūtās prezentēšanas metodes ikdienā un formālajā izglītībā. Projekta noslēgumā tiks izveidots informatīvs materiāls ar projekta laikā izstrādātajiem ieteikumiem un paņēmieniem sevis prezentēšanā.

Jauniešu apmaiņa dalībniekiem ir bez maksas, visas izmaksas tiek segtas no Erasmus+ projekta līdzekļiem.