Aicina pavadīt aktīvu vakaru nūjojot, skrienot un orientējoties

1311

Eiropas sporta nedēļas ietvaros Ventspils pilsētā trešdien un ceturtdien notiks vēl vairākas aktivitātes dažāda vecuma iedzīvotājiem, arī tiem, kuri reti nodarbojas ar spoertiskām aktivitātēm.

Trešdien plkst.18 ventspilnieki aicināti piedalīties skriešanas un nūjošanas pasākumā Reņķa dārzā. Dalībnieku reģistrācija no plkst.17.30. Katrs skrējiena dalībnieki varēs izvēlēties distances garumu atbilstoši savām spējām un fiziskajai sagatavotībai – no viena līdz pieciem kilometriem.

Ceturtdien orientēšanās sporta veida piekritēji aicināti piedalīties sacensību seriāla Azimuts 2017 posmā Ventspils Piejūras kempingā. Starts atvērts no plkst.16 līdz 18. Šajā laika intervālā dalībnieks pats var izvēlēties, cikos startēt. Orientēšanās sacensībās tiek piedāvātas ikvienam vecumam un meistarībai atbilstošas distances. Ir distance iesācējiem, kuras veikšanai nav nepieciešamas priekšzināšanas orientēšanās sportā. Iesācējiem tiek nodrošināta apmācība un kompass. Dalībniekam nepieciešams skriešanai pa mežu piemērots apģērbs un apavi.

Rīkotāji uzsver, ka šīs sacensības ir pieejamas pat lēna un mierīga pārgājiena cienītājiem un cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām, pat tiem kuri pārvietojas ratiņkrēslos vai lieto citus atbalsta līdzekļus.

Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir veicināt fiziskās aktivitātes visā Eiropā un tajā iesaistīties tiek aicināts ikviens iedzīvotājs. Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un Ventspilī notiek no 23. līdz 30.septembrim.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils pilsētas Sporta pārvaldes foto