Aijeguna atvadu spēlē FK “Ventspils” dramatiskā mačā uzveic “Spartaku”

444

Nigēriešu futbolista Tosina Aijeguna atvadu spēlē FK Ventspils rindās, ventspilnieki viesos sestdien izcīnīja svarīgu uzvaru, dramatiskā mačā ar 1:0 pārspējot Jūrmalas Spartaks.

Jau spēles pirmajā puslaikā ventspilnieki pamanījās nopelnīt divus brīdinājumus, turklāt vienā laikā, par ko bija sašutis Ventspils komandas treneris Kļosovs. Viņš tik emocionāli reaģēja, ka tiesnesis viņu aizsūtīja tribīnēs. Bet spēles otrajā puslaikā kaislības turpināja virmot vēl spēcīgāk un viesi saņēma vēl vienu brīdinājumu, kamēr mājinieki – veselas piecas dzeltenās kartītes.

Beidzot 61.minūtē ventspilnieki atklāja rezultātu un, kā vēlāk izrādījās, tie bija arī vienīgie vārti spēlē. Soda laukumā pēc Daniila Ulimbaševa centrējuma precīzi ar galvu sita Tosins Aijeguns, panākot 1:0.

Trīs minūtes pirms mača pamatlaika beigām viesiem bija iespēja realizēt 11 m soda sitienu, taču Kaspars Svārups nebija precīzs.

Šis bija ļoti svarīgs mačs cīņā par trešo vietu un ceļazīmi uz Eiropas kausiem. Ventspils pēc šī panākums ar 40 punktiem 24 spēlēs pakāpās uz trešo pozīciju, kamēr nesenie trešās vietas īpašnieki jūrmalnieki ar 37 punktiem 24 mačos atkāpās uz ceturto vietu. Turklāt Ventspilij ir lieliskas izredzes noķert otro vietu, jo RFS ir priekšā tikai par diviem punktiem, turklāt ventspilniekiem ir viens mačs mazāk aizvadīts. Līderi ar 50 punktiem 23 spēlēs ir Riga FC.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils