FK Ventspils kluba galvenais treneris Pols Ašvorts pēc neizšķirta Latvijas čempionāta spēlē pret pastarīti Metta/LU (2:2) pauda lielu nožēlu, ka tika zaudēti svarīgi punkti un pauda neapmierinātību ar komandas spēlētāju sniegumu abu vārtu zaudējumā.

“Esmu sarūgtināts par neizšķirtu. Rezultāts mūs, protams, pavisam neapmierina. Grūtās situācijā lauzām mača gaitu, teicami spēlējām otrajā puslaikā, iesitām divus labus vārtus, bet… Diemžēl, divas rupjas kļūdas noveda pie diviem ielaistiem vārtiem. Sākumā neveikli ielaidām pirmajā minūtē, pēc tam – beigās… Ko tādu, protams, nedrīkst sev atļauties,” komandas treneris citēts kluba mājas lapā.

“Ļoti apbēdinoši. Mēs nopietni gatavojāmies, brīnišķīgi zinājām, ka ar Mettu/LU tās laukumā ļoti sarežģīti spēlēt visām komandām. Divkārt smagi kļūst, ja atļauj laukuma saimniekiem iesist. Protams, tagad zaudēt punktus ļoti apbēdinoši, katram finišā ir milzīga nozīme, katrs iznākumā var izrādīties izšķirošais. Patreiz esam ļoti vīlušies, bet jau drīz nākamais mačs. Pieliksim maksimumu pūļu, lai mājās uzvarētu Riga FC un izcīnītu trīs punktus. Un tā, maksimāli atbildīgi un ar galēju noskaņošanos, mums jāaizvada visi atlikušie mači,” kareivīgumu nezaudē Ašvorts.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils