Futbola klubs Ventspils noslēdzis divu nedēļu ilgu treniņnometni Kiprā, kurā aizvadīja vairākas veiksmīgas pārbaudes spēles, un pirmdien atgriezās mājās. Jau pēc pusotras nedēļas komandai jāaizvada pirmā spēle Latvijas virslīgas čempionātā. Pēc komandas galvenā trenera Pola Ašvorta vārdiem, komanda šobrīd ir gatava jaunajai sezonai par 80 līdz 85%.

“Domāju, ka FK Ventspils gatavs jaunajai sezonai uz procentiem 80-85. Komanda acīmredzami pieliek, un mums vēl ir laiks, lai pieliktu. Bet varu teikt, ka pat pirmās kārtas dienā FK Ventspils nebūs gatavs par 100 procentiem. Kāpēc? Tāpēc, ka jebkurai komandai vajadzēs vēl četras līdz piecas spēles, lai ieietu čempionātā pa īstam, sajustu īsto ritmu. Ja komanda uz sezonas pirmo spēli būs gatava par 90 procentiem, es būšu ļoti apmierināts,” intervijā sacīja komandas galvenais treneris Ašvorts.

Lūgts izvērtēt aizvadītās treniņnometnes rezultātus, Ašvorts norādīja, ka tā aizvadīta teicami. “Ticiet, man ir ar ko salīdzināt. Man vairāk par simtu treniņnometņu aiz muguras, dažādās valstīs un dažādos kontinentos. 25 valstis sanāks noteikti! Ja man būtu jāsastāda treniņnometņu simbolisko desmitnieku, šī treniņnometne Kiprā noteikti tajā iekļūtu,” norādīja treneris.

Viņš gan atzina, ka ne viss bija ideāli, bet tā vispār nemēdz būt, lai periodiski nerastos kādas problēmas un jautājumi. “Tas ir normāli, tas ir darba process. Piemēram, laika apstākļi ideāli, bet dažu laukumu kvalitātei bija pretenzijas.”

Ašvorts arī norādīja, ka ir vēl dažādi jautājumi, tai skaitā komandas komplektācijas lietā. “Man vajadzīgi vēl divi futbolisti, un mēs nopietni pie tā strādājam.”

Sestdien, 4.martā, ventspilnieki savā laukumā (uz mākslīgā seguma, Katoļu ielā) pārbaudes spēlē tiksies ar Tukuma vienību, pēc tās būs tikšanās ar līdzjutējiem.