FK Ventspils kluba galvenais treneris Pols Ašvorts pēc uzvaras savā laukumā ar 1:0 pār RFS pauda lepnumu par savas komandas spēlētājiem, kā arī izteica lielu pateicību līdzjūtējiem par fantastisko atbalstu.

“Tie ir ļoti svarīgi trīs punkti. Lepojos ar komandu, visi spēlētāji cīnījās brīnišķīgi. Protams, bija smagi, un mēs bijām tam gatavi. Pāreja uz zālāju vienmēr ir grūta, mēs kaut arī trenējāmies laukumā, un – tomēr. Laukums mazliet bremzēja spēli, tā kā sanāca daudzējādā ziņā taktiska saķeršanās, tāds savdabīgs šahs. Protams, beigās Ventspilij paveicās, pretiniekam bija teicama iespēja glābt spēli, bet, pēc manām domām, mēs šo veiksmi nopelnījām, tādēļ arī mūsu uzvaru kopumā uzskatu par pelnītu,” sacīja Ašvorts.

Vienīgos vārtus spēlē guva nigēriešu leģionārs Tosins Aijeguns. “Esmu ļoti priecīgs par Tosinu. Viņš atkal iesita: pieci vārti trijos mačos čempionātā – fantastika. Jau teicu, ka viņš ir spēcīgs futbolists, viņam ir kvalitātes, kuras palīdz izšķirt spēles iznākumu,” slavēja Ašvorts.

Runājot par līdzjūtēju atbalstu, treneris teica: “Atmosfēra bija lieliska! Liels paldies visiem līdzjutējiem par atbalstu, mums tā ļoti palīdzēja. Bez tam, gribu pateikt milzīgu paldies visiem stadiona darbiniekiem, visiem, kas uzturēja laukumu – pat spēles dienā viņi ļoti daudz pastrādāja, lai mēs varētu spēlēt labos apstākļos,” pateicību pauda Ašvorts.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils