Valsts svētkos izmaiņas Ventspils slimnīcas darba laikā

1265

Valsts svētkos 4.maijā Ventspils slimnīcas uzņemšanas nodaļa un traumpunkts strādās ierastajā darba režīmā, savukārt ambulatorajam blokam būs brīvdienas, vēstī Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca.

Svētku laikā vienkāršu saslimšanu gadījumos slimnīca aicina iedzīvotājus izmantot valsts organizēto ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Brīvdienās un svētku dienās, zvanot uz konsultatīvo tālruni, visu diennakti iespējams saņemt pieredzējušu mediķu konsultācijas un padomus.

Bieži brīvdienās un svētku dienās uzņemšanas nodaļā vēršas pacienti ar lūgumiem izrakstīt medikamentiem receptes. Slimnīca atgādina, ka uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības būtu jāvēršas tikai tiem pacientiem, kuriem ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, ja ir gūta akūta trauma vai notikusi pēkšņa saslimšana, vai hroniskas slimības saasināšanās. Ja dzīvībai draud briesmas, nekavējoties jāizsauc neatliekamā medicīniskā palīdzība, zvanot uz tālruņa numuru 113.

Cilvēkus ar hroniskām saslimšanām mediķi aicina pārliecināties vai izrakstītie recepšu medikamenti ir pietiekamā daudzumā, lai svētku laikā tie neizbeigtos un nepasliktinātos veselības stāvoklis.

Autors: Ventspilnieks.lv