Augusta pēdējā dienā notiks ikgadējais Piltenes skrējiens

635

31.augustā Piltenē notiks ikgadējais Piltenes skrējiens, kurā skriešanas cienītāji varēs sacensties 5 un 10 km distancēs, informēja Ventspils novada pašvaldībā.

Iepriekšējos divus gadus Piltenē notika Latvijas čempionāts 10 km distancē šosejas skriešanā, bet šogad šis gods ir nodots tālāk citiem rīkotājiem. Toties notiks Ventspils novada čempionāts šajās distancēs.

Tāpat notiks sacensības arī 5 km nūjošanas distancē.

Sacensību sākums plkst.14 bērniem un 15.45 – pieaugušajiem.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma skrējienu atjaunoja 2016. gadā. Pasākuma iniciatori ir labi pazīstamie sportisti Aigars Matisons un Valērijs Žolnerovičs.

“Šis ir vienīgais publiskais skriešanas pasākums Ventspils novadā, tāpēc ļoti vēlamies tajā iesaistīt pēc iespējas vairāk mūsu novada ļaužu. Trase vīsies cauri Piltenes centram, viena apļa garums būs pieci kilometri ar vertikālo kritumu pieci metri. Tas nozīmē, ka trase ir ļoti ātra un var sasniegt ļoti labus rezultātus. Prognozējam, ka uz starta būs vairāk nekā 600 dalībnieku,” stāsta sacensību viens no rīkotājiem Aigars Matisons.

Pieteikties var caur interneta vietnēm www.sportlat.lv vai www.mrc.lv, kā arī sacensību dienā varēs reģistrēties uz vietas, bet tad jārēķinās ar lielāku dalības maksu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto