BK Ventspils uzvar Jēkabpilī un atgriežas otrajā vietā

1274

BK Ventspils basketbolisti svētdien, 3.aprīlī, izcīnīja svarīgu uzvaru Latvijas Basketbola līgas spēlē, izbraukumā ar 87:75 pārspējot pagājušās sezonas bronzas medaļu ieguvējus Jēkabpili. Pēc šīs uzvaras ventspilnieki atgriezās turnīra tabulas otrajā vietā.

Ventspilnieki šajā spēlē bija labākajā sastāvā, tomēr līderis Kristaps Janičenoks beigās tomēr laukumā neizgāja ne brīdi.

Jēkabpilieši apņēmīgi iesāka šo spēli un visu pirmo ceturtdaļu bija vadībā, to arī noslēdzot sev par labu ar 27:23. Nākamo ceturtdaļu ventspilnieki iesāka ar septiņiem punktiem pēc kārtas, kas ļāva izvirzīties vadībā. Rezultāts auga līdzīgi, tomēr puslaika izskaņā viesi devās atpūtā ar divu punktu handikapu – 38:36.

Otrajā puslaikā jau izpaudās lielāks ventspilnieku pārsvaru, kas pirms pēdējā perioda bija iekrājuši jau 12 punktu pārsvaru – 63:51, ko arī droši sargāja līdz pat spēles beigām.

Villijs Dīns guva 18 punktus, izdarīja astoņas piespēles un pārtvēra piecas piespēles. Alans Viginss tikmēr guva 16 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas.