BK Ventspils viesos apspēlē Ogri

1284

Pārliecinošu uzvaru Latvijas Basketbola līgas čempionāta spēlē trešdien, 9.martā, svinēja Ventspils basketbolisti, kas viesos ar 91:73 pieveica vienu no līgas vājākajām vienībām Ogre/Kumho Tyre.

Ventspilnieki pārliecinoši dominēja jau ar pirmajām minūtēm, pirmajā ceturtdaļā gūstot 25 punktus un panākot astoņu punktu pārsvaru. Taču nākamajā ceturtdaļā viesu sniekums noplaka un to izmantoja Ogres basketbolisti, kuri ceturtdaļu uzvarēja negaidīti pārliecinoši ar 19:11, bet visā puslaikā panākot neizšķirtu 36:36.

Pēc pārtraukuma Ventspils basketbolisti bija neapturami un ātri vien panāca turpat divdesmit punktu pārsvaru. Līdz ar to pēdējā ceturtdaļa bija vairs tikai formalitāte.

Amerikānis Deriks Nikss bija rezultatīvākais ventspilnieku rindās ar gūtajiem 24 punktiem.