Ventspilī nodibina pludmales volejbola klubu, viens no treneriem būs Šmēdiņš

1350

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu un paplašinātu sportošanas iespējas, kā arī atsaucoties uz pieaugošo interesi, Ventspilī ar pašvaldības atbalstu tiek attīstīts pludmales volejbols. Šī gada pavasarī plānots atklāt jaunu, starptautiskiem standartiem atbilstošu pludmales volejbola stadionu pludmales kāpu zonā. Ir plānots izbūvēt papildus pludmales volejbola laukumus arī pilsētas teritorijā gan Ventas labajā, gan kreisajā krastā. Lai būtu pilnvērtīga šī sporta veida attīstība, nule kā nodibināts Ventspils pludmales volejbola klubs Bloks.

Ar Olimpiskā centra Ventspils atbalstu jaunizveidotais Ventspils pludmales volejbola klubs Bloks aicina atsaukties treniņiem pludmales volejbolā jauniešu no 12 gadu vecuma, gan meitenes, gan zēnus.

Lai gan jaunu dalībnieku pieteikšanās oficiāli ir noslēgusies un jau šonedēļ sākās pirmie treniņi, tomēr jebkurš jaunietis var rakstīt uz e-pasta adresi ainars_soks@yahoo.com un izteikt vēlmi pieteikties.

Treniņus plānots organizēt četras reizes nedēļā. Trīs reizes no tām būs volejbola treniņš, ko vadīs volejbola treneris Edgars Zviedrāns un vienu reizi būs vispārējās fiziskās sagatavotīas treniņš, ko vadīs sertificēta fizioterapeite un fitnesa trenere Līga Reinberga–Soka. Ziemas periodā treniņi notiks Olimpiskā centra Ventspils sporta bāzēs, bet vasarā tie notiks pludmales volejbola laukumos.

Kluba plānos ir arī dažādas informatīvas un izklaidējošas aktivitātes, piemēram, tikšanās ar pieredzes bagātajiem volejbola spēlētājiem un treneriem Jāni, Tomu un Andri Šmēdiņiem, kuri pārstāv Rīgas pludmales volejbola klubu Beach Box. Plānots arī rīkot meistarklases kopā ar pieredzējušiem sportistiem un treneriem.