Pārliecinošāko uzvaru Latvijas – Igaunijas basketbola līgas debijas sezonā svinējis BK Ventspils klubs, kas sestdien, 20.oktobrī, viesos ar 110:66 apspēlēja Liepājas basketbolistus.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm laukumā pilnībā dominēja ventspilnieki, kuri turklāt demonstrēja arī augstu precizitāti metienu realizācijā. Liepājnieki nespēja nekā tikt galā ar pretiniekiem, un pirmajā puslaikā viesi ieguva pārliecinošu vadību ar 60:35.

Līdzīgā manierē ventspilnieki aizvadīja arī otro puslaiku, neatslābstot ne mirkli un ne par ko nelaižot klāt pretinieku. Turklāt viesi uzrādīja augstu precizitāti arī tālmetienos, realizējot trīs ceturtdaļās 14 no 26 trīspunktu metieniem. Kopumā viesi svinēja pārliecinošu uzvaru ar 44 punktu pārsvaru.

Džonatans Alredžs ar gūtajiem 17 punktiem bija rezultatīvākais Ventspils rindās. Vismaz 10 punktus guva kopumā astoņi 11 laukumā pabijušiem spēlētājiem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA