BK Ventspils klubs ar uzbvaru sācis dalību FIBA Eiropas līgas turnīrā, tā pirmajā spēlē savā laukumā pārliecinoši ar 95:77 apspēlēja Vācijas klubu medi Bayreuth.

Ventspilnieki bija gatavi spēlēt šobrīd esošā sastāvā, vienīgi nevarēja spēlēt Dāvids Vīksne, kuram ir savainojums.

Ventspilnieki spēli iesāka pārliecinoši un jau no pirmajām minūtēm pārliecinoši izvirzījās vadībā. Pirmo ceturtdaļu jau izdevās noslēgt ar 26:16, bet atpūtā ejot mājiniekiem bija jau 19 punktu pārsvars (49:30), praktiski neradot jautājumus par uzvarētāju mačā.

Otrajā puslaikā pārsvars pārsniedza arī 20 punktu robežu, lielāko no tiem sasniedzot trešās ceturtdaļas beigās (72:47), bet atlikušajā laikā varēja spēlēt brīvāk.

Rezultatīvākais spēlētājs ventspilnieku rindās bija Jānis Bērziņš ar 19 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un trim rezultatīvām piespēlēm. 14 punktus guva Māris Gulbis, kuram arī septiņas bumbas zem groziem. Ar 14 punktiem spēli noslēdza arī Jānis Kaufmanis.

Nākamo spēli FIBA Eiropas kausā ventspilnieki aizvadīs pēc nedēļas Kiprā.

24.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay