BK Ventspils basketbolisti pārliecinoši aizvadīja lielu daļu no Latvijas Basketbola līgas finālsērijas trešo spēli, iekrājot pat 21 punkta pārsvaru, tomēr beigās zaudēja VEF Rīga vienībai trešo reizi un nonākot tikai viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām.

Ventspilnieki spēli iesāka ļoti agresīvi un enerģiski, pēc pirmās ceturtdaļas nonākot vadībā jau ar 26:17. Arī turpinājumā viesiem veicās ļoti labi, un atpūtā ejot jau 18 punktu pārsvars – 50:32.

Lielāko pārsvaru ventspilnieki sasniedza trešajā ceturtdaļā, kad bija vadībā jau ar 21 punkta pārsvaru. Tomēr turpinājumā viesu sniegumā iestājās kritums, jo bija manāmas problēmas ar mājinieku groza iekarošanu. Neveiksmes krietni ieilga, to izmantoja mājinieki un pirms pēdējās ceturtdaļas ventspilnieku pārsvars saruka līdz pieciem punktiem – 60:55.

Izšķirošajā ceturtdaļā atkal ritēja spraiga un līdzīga cīņa, taču galotnē ventspilnieku aizsardzība izšķīda, bet VEF Rīga guva 11 punktus pēc kārtas un uzvarēja ar 90:82.

Finālsērijā BK Ventspils nonācis zaudētājos ar 0-3. Sērijas nākamā spēle, kas var kļūt arī pēdējā, notiks ceturtdien Rīgā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Edijs Pālens/LETA