Otro zaudējumu FIBA Eiropas kausa izcīņas turnīrā piedzīvojis BK Ventspils, kas ceturtdaļfināla pirmajā mačā viesos pašā mača galotnē ar viena punkta starpību zaudēja Turcijas klubam Bahcesehir – 77:78.

Spēles lielāko daļu vadībā bija ventspilnieki, turklāt mača pirmajā daļā viesiem piederēja liels pārsvars. Tas parādās arī pirmās ceturtdaļas rezultātā, kuru ventspilnieki uzvarēja ar 22:15. Vēl vairāk izdevās atrauties nākamajā ceturksnī, un atpūtā ejot BK Ventspils vadībā ar desmit punktu handikapu – 46:56.

Tomēr otrajā puslaikā iespēlējās mājinieki, bet no ventspilniekiem veiksme sāka attālināties. Mājinieki vispirms apturēja ventspilnieku uzbrukumu, kā arī meistarīgi izmantoja Ventspils komandas caurumus aizsardzībā. Rezultāts mainījās ātri, un 35.minūtē ventspilnieki jau bija iedzinējos ar 64:69. Neskatoties uz to, Ventspils saņēmās un atspēlējās līdz neizšķirtam (75:75), tomēr mača galotnē nepaveicās un piedzīvots minimāls zaudējums ar 77:78.

Jānis Kaufmanis ar gūtajiem 18 punktiem bija Ventspils komandā rezultatīvākais spēlētājs.