Ventspils basketbolisti vēlreiz nošokējuši FIBA Čempionu līgas pašreizējos čempionus Iberostar, trešdienas vakarā uzveicot Spānijas klubu arī izbraukuma spēlē Tenerifē – 71:65.

Ventspils basketbolisti ir vienīgie šī gada turnīrā, kas sagādājuši čempioniem zaudējumus. Līdzšinējās septiņās spēlēs Spānijas klubs bija uzvarējis sešās cīņās, vienīgo zaudējumu piedzīvojot turnīra pirmajā spēlē Ventspilī.

Spēles pirmā puse neliecināja, ka viesiem izdosies uzvarēt, jo ātri vien mājinieki iekrāja vairāk nekā desmit punktu pārsvaru, kuri pirmajā ceturksnī uzvarēja ar 17:6. Tomēr jau nākamajā ceturdaļā situācija kardināli mainījās un iniciatīvu pārņēma ventspilnieki, šokējot mājiniekus un uzvarot puslaikā jau ar 33:29. Pēc pārtraukuma viesi vēl vairāk palielināja savu pārsvaru, un mājinieku centieni atspēlēties nevainagojās panākumiem.

Arī šoreiz spoža spēle viena no komandas līdera Aigara Šķēles izpildījumā, kurš guva 19 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.

Kopvērtējumā par līderiem ar septiņām uzvarām astoņās spēlēs kļuvis Vācijas klubs MHP RiesenIberostar ir otrie, bet BK Ventspils ar četrām uzvarām astoņās spēlēs saglabāja piekto pozīciju.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA