BK Ventspils pārliecinoši apspēlē Jēkabpils basketbolistus

1436

Pārliecinošu uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē trešdien, 17.februārī, svinēja BK Ventspils, kas savā laukumā ar 91:61 pieveica BK Jēkabpils vienību. Ar šo uzvaru ventspilnieki revanšējās jēkabpiliešiem, kuriem negaidīti zaudēja abu vienību iepriekšējā tikšanās reizē Jēkabpilī.

Ventspilnieki pārliecinoši aizvadīja pirmo ceturtdaļu, kurā iekrāja 11 punktu pārsvaru (18:7). Cita aina pavērās nākamajā ceturtdaļā, kurā iesi nospēlēja trīs reizes rezultatīvāk nekā pirmajā periodā, turklāt pat pamanījās pieveikt ventspilniekus (21:18). Tomēr pēc pārtraukuma laukuma saimnieki atkal pilnībā dominēja un uzvarēja pārliecinoši (27:10), lai pēdējā ceturtdaļā nebūtu nekādu raižu par spēles iznākumu.

Rezultatīvākais spēlētājs ventspilnieku rindās ar gūtajiem 18 punktiem bija Andrejs Gražulis, 13 punktus guva Alans Viginss, bet ar 12 punktu guvumu atzīmējās Kristaps Janičenoks.

Ventspilnieki nākamo spēli aizvadīs jau svētdien, 21.februārī, kad savā laukumā FIBA Eiropas kausa izcīņas astotdaļfinālā uzņems Rišonas Maccabi no Izraēlas.