BK Ventspils pastiprinās ar diviem amerikāņu basketbolistiem

1302

BK Ventspils, turpinot sastāva komplektāciju jaunajai sezonai, noslēgusi līgumus ar diviem amerikāņu basketbolistiem – aizsargu Bleiku Hamiltonu un uzbrucēju Maiku Brusevicu, informē klubs.

22 gadus vecajam un 1,98 m garajam Hamiltonam šī būs pirmā pieredze Eiropas basketbolā. Aizvadītajā sezonā Bleiks pabeidza studijas Bufalo universitātē, kuras komandas sastāvā aizvadīja pēdējās divas sezonas NCAA čempionātā. Abās sezonās Hamiltons bija Bufalo komandas starta piecinieka spēlētājs. 2015./16. gada sezonā Bleikam 34 spēles ar vidēji laukumā pavadītajām 26,5 minūtēm un vidēji gūtajam 13,1 punktiem, 2,5 izdarītajām rezultatīvajām piespēlēm un 7,1 izcīnītajām atlēkušajām bumbām. Pagājušajā sezonā Hamiltona pienesums komandai bijis vēl nozīmīgāks. 32 aizvadītajos mačos viņš laukumā vidēji pavadījis 30,4 minūtes, guvis 17,5 punktus, izdarījis 4,4 rezultatīvas piespēles un izcīnījis 6,1 atlēkušo bumbu.

26 gadus vecais un 2,01 m garais amerikāņu uzbrucējs Maiks Brusevics četrus gadus pavadīja Viskonsīnas universitātes komandā, kuras sastāvā aizvadījis 131 spēli, vidēji ik mačā laukumā pavadot 20,8 minūtes, gūstot 4,5 punktus un izcīnot 3,9 atlēkušās bumbas. 2013.gada jūlijā Maiks Milvoki Bucks sastāvā piedalījās divās NBA vasaras līgas spēlēs vidēji, katrā gūstot pa 5,5 punktiem. Eiropā viņš ir spēlējis Izraēlas, Spānijas, Norvēģijas un Zviedrijas čempionātos. Pirms diviem gadiem atzīts par Norvēģijas čempionāta vērtīgāko spēlētāju.

Šobrīd BK Ventspils ir līgumi jau ar septiņiem spēlētājiem – ar Ronaldu Zaķi, Rihardu Lomažu, Ingu Jakoviču, Aigaru Šķēli, Māri Ziediņu, Bleiku Hamiltonu un tagad arī ar Brusevicu.

Autors: Ventspilnieks.lv