BK Ventspils turpina komplektēt sastāvu jaunai sezonai un nupat noslēdzis līgumu ar otro leģionāru no ASV. Šoreiz tas ir 26 gadus vecais aizsargs Vess Vašpuns, ar kuru noslēgts līgums uz vienu sezonu, trešdien paziņoja klubs.

Amerikāņu basketbolists ir studējis Ziemeļaiovas koledžā, kuru absolvēja 2016. gadā. Pēc tās viņš uzreiz devies profesionāla basketbolista karjerā ārzemēs, pievienojoties Ludvigsburgas MHP Riesen. Aizvadītajā sezonā viņš spēlēja Londonas City Royals, kurā 13 spēlēs guva vidēji 16 punktus, izcīnīja piecas bumbas zem groziem un izdarīja trīs piespēles.

“Vess ir pēdējais papildinājums mūsu komandas “arējā” līnijā, vismaz pašlaik nevienu spēlētāju papildus šajās pozīcijās neplānojam. Atlētisks un individuāli spēcīgs basketbolists, kurš var spēlēt abās aizsargu pozīcijās. Ceram uz viņa pienesumu kā uzbrukumā, tā arī aizsardzībā,” kluba mājas lapā citēts BK Ventspils ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics.

Šobrīd komandas sastāvu veido Mārcis Vītols, Artūrs Grīnbergs, Kristaps Ķilps, Dāvids Vīksne, Jānis Bērziņš, Ronalds Zaķis,Jānis Kaufmanis, Klāvs Čavars, Linards Jaunzems, kā arī amerikāņu basketbolists Džeilons Teits. Komandā uz vēl divām sezonām paliek arī ilggadējais komandas kapteinis Māris Gulbis.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils